Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bukowska
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 17 maja 2014, 23:23
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: bukowska » 31 maja 2019, 22:32

Moim zdaniem pozycjonowanie stron to jeden z ważniejszych elementów, jaki powinien znaleźć się w strategii promocji. Jakbyście szukali informacji na ten temat.

Pozycjonusz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 9:21
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: Pozycjonusz » 17 cze 2019, 9:26

Pozycjonowanie stron jest bardzo ważnym czynnikiem jeśli chcemy rozwinąć swoją stronę. Dzięki temu nasza strona jest najwyżej w wyszukiwarce Google i najwięcej internautów klika w link.

budnik
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 05 gru 2018, 17:45
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: budnik » 26 cze 2019, 14:31

Polecam doskonałą i profesjonalną agencję interaktywną specjalizującą się między innymi w marketingu internetowym. Oferuje szeroki, bogaty zakres narzędzi marketingowych do wypromowania firmy.

Rankin6
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:57
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: Rankin6 » 28 cze 2019, 20:28

Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać wiele cennych wskazówek otrzymasz na szkoleniu "seo case study" mi bardzo się przydały dzięki czemu osiągnąłem zadowalające wyniki.

Beta0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 20 lut 2019, 19:23
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: Beta0 » 27 sie 2019, 12:30

To racja, pozycjonowanie to jedno z najskuteczniejszych działań e-marketingu. Osobiście radziłabym także pomyśleć o Google Ads, które pomaga dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców, w tym przypadku związanej z branżą budowlaną.

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: seba676 » 07 wrz 2019, 11:06

Też uważam, że to jedno z kluczowych działań w zakresie marketingu internetowego. Jednak, aby przynosiły te działania fajne wyniki, bardzo ważny jest wybór odpowiedniej firmy która ma dużą wiedzę oraz doświadczenie w tych działaniach. Ze swojej strony polecam sprawdzić firmę Bitec bo w przypadku naszego sklepu internetowego udało im się osiągnąć to co założyli i też zapłaciliśmy dopiero za konkretne pozycje.

Aligru
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2018, 14:55
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: Aligru » 26 wrz 2019, 13:27

Teraz agencje seo są tak sprawne, że ich pracownicy bez trudu wdrożą się w tematykę danej branży. Jeśli chodzi o wybór samej agencji to polecam sobie podejrzeć jakieś raporty na ten temat zanim się wybierze coś dla siebie.

Awatar użytkownika
CrackC
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 23 maja 2017, 9:43
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: CrackC » 28 lis 2019, 10:45

Dokładnie, pracownicy agencji marketingowej dzisiaj bardzo szybko wdrażają się w tematykę każdej branży. Słyszałem o agencji Widoczni, że dobrze wykonują swoją prace.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: Złotowłosa » 04 gru 2019, 11:48

Przy wyborze firmy która ma nam pozycjonować stronę nie powinniśmy wybierać tych najtańszych ofert. Już to przerabiałem i oszczędności na pozycjonowaniu bardzo często równają się brakiem wyników. Brak wyników to brak klientów i koło się zamyka. Dobrze wspominam współpracę z online group. Pozycjonowali jedną z moich stron, dobrze się spisali więc trzeba to wyróżnić. Wyślij do nich zapytanie z wyceną i będziesz wiedział z jakimi kosztami trzeba się liczyć.

Dobrze jest równiez przygotować odpowiednio stronę www.

bajkowa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 31 sie 2018, 13:20
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: bajkowa » 01 sty 2020, 15:45

Co prawda to prawda. Takie działania tak naprawdę nawet nie powinny być tanie. Dużo zależy od takich działań typu pozycjonowanie itp. dlatego nie ma co oszczędzać. Ja to w ogóle miałam do czynienia z jedną taką firmą i jestem zadowolona.

Klaudiusz.K
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:41
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: Klaudiusz.K » 22 sty 2020, 11:55

Możecie sami spróbować pozycjonowania a jak nie dacie rady to wtedy możecie skorzystać z usług firmy. Znalazłem w necie fajnego darmowego ebooka, warto poczytać, link mogę podać na PW.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: malaka » 30 mar 2020, 10:45

Ja bym nie szła w stronę samodzielnego pozycjonowanie, to może się źle skończyć... A jak nie wiecie, jaką agencję wybrać, to w necie znajdziecie opinię o 50 różnych firmach z całej Polski. Całkiem spore zestawienie, warto się z nim zapoznać.

arekcebul
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:33
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: arekcebul » 22 kwie 2020, 7:02

Tworzeniem strony internetowej jak i jej pozycjonowaniem zajmują się pracownicy Zdobywcy Sieci. Widać że mają fach w ręku i wiedzą co robią, w razie jakichkolwiek pytań mamy bardzo dobry kontakt telefoniczny.

adwqeas
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2020, 22:13
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: adwqeas » 07 maja 2020, 22:19

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie to obecnie bardzo dużo klientów wdraża się temat i próbują sami osiągnąć najlepszy efekt korzystając z zakupów linków w sklepach z linkami. Łatwiej wtedy kontrolować raporty i zarządzać swoim pozycjonowanie i co ważne również koszty są mniejsze.

stobejczyk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 26 lip 2013, 1:21
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: stobejczyk » 10 maja 2020, 12:58

W branży budowlanej może być bardzo ważne pozycjonowane regionalne, bo wiele firm budowlanych działa raczej na rynku lokalnym. Nie trzeba wtedy wydawać kasy na pozycjonowanie " w cały świat" . Dlatego ważne, żeby takie zadanie powierzyć komuś, kto zrobi to optymalnie. Mogę polecić sprawdzonego specjalistę na PW.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów