Powrót na studia

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

karp30
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 07 paź 2014, 11:36
Powrót na studia

autor: karp30 » 26 paź 2018, 9:13

Zastanawiam się nad powrotem na studia, aby dokończyć inżyniera, dobyć absolutorium i uzyskać dyplom.
Pytanie, tylko czy to nie będzie w sumie stracony czas - bo jeszcze 3 lata przede mną.

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Powrót na studia

autor: emsti » 27 paź 2018, 9:50

Studia to fajny okres, pełen beztroski.
Studia to też czas w którym można korzystać z wielu przywilejów, w tym przywilejów socjalnych, przywilejów mozliwości zaciągnięcia taniego konta bankowego czy przywileju zaciągnięca kredytu studenckiego...
Dobrze, gdy te dwie usługi są w jednym banku.
Z pewnością PKO BP powinni mieć coś takiego w swojej ofercie.

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Powrót na studia

autor: insomnia » 17 gru 2018, 13:42

Jak tylko masz taką możliwość to jak bym się nie zastanawiała. Studiowanie to super sprawa i warto mieć je jednak skończone. Zerknij też sobie tu wsos.edu.pl może artykuły tam zawarte dodatkowo Cię zmotywują.
i am who i am

Tomek320
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 13 lip 2017, 14:44
Re: Powrót na studia

autor: Tomek320 » 24 lip 2019, 13:53

Ja też postanowiłem wybrać się na studia. Wybór padł na Cyberprzestępczość 3-letnie studia licencjackie. Jest to specjalność na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy interesują się pracą w Policji lub innych służbach tego typu. O cyberprzestępczości jest sporo szczegółowych informacji na ten temat. Brzmi bardzo ciekawie i wydaje mi się, że same studia mogą być bardzo interesujące.

marta_dobra_rada2
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 04 paź 2018, 12:22
Re: Powrót na studia

autor: marta_dobra_rada2 » 09 sie 2019, 11:18

karp30 pisze:Zastanawiam się nad powrotem na studia, aby dokończyć inżyniera, dobyć absolutorium i uzyskać dyplom.
Pytanie, tylko czy to nie będzie w sumie stracony czas - bo jeszcze 3 lata przede mną.

Na edukację nigdy nie jest za późno - i zawsze warto wracać do tego :)

Agata Dębińska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:34
Re: Powrót na studia

autor: Agata Dębińska » 21 kwie 2020, 22:09

Jeśli tylko chce się uczyć, zawsze można wrócić na studia. Ja na starość studiowałam zarządzanie na WSEI w Krakowie i bardzo sobie chwalę ten czas, naukę i samą uczelnię


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów