Odpływ liniowy przyścienny - wybór

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

SebastianKrol
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:13
Odpływ liniowy przyścienny - wybór

autor: SebastianKrol » 08 kwie 2020, 10:39

Cześć, potrzebuję do łazienki dobrej jakości odpływu przyściennego. Macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki? :)

MarcinR33
Aktywny
Aktywny
Posty: 127
Rejestracja: 03 gru 2017, 21:18
Re: Odpływ liniowy przyścienny - wybór

autor: MarcinR33 » 13 kwie 2020, 22:59

Wiesz co możesz sobie sprawdzić ofertę Vogi ponieważ mają naprawdę dobrej jakości odpływy liniowe z wieloletnią gwarancją (na 25 lat), poza tym wykonane ze stali nierdzewnej chromoniklowej AISI304. U nas jest ponad rok przy kabinie prysznicowej i z odprowadzaniem nadmiaru wody jak do tej pory nie było problemów (poza tym nie widać na nim żadnych zmian co do wyglądu).

ArekWoj
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:19
Re: Odpływ liniowy przyścienny - wybór

autor: ArekWoj » 15 kwie 2020, 12:01

Ja także jestem zwolennikiem kupowania dobrej jakości rozwiązań niż późniejszego martwienia się o kolejne usterki i jeżdżenie po kolejne tanie zamienniki. Odpływ w łazience, jeśli przy kabinie prysznicowej nie ma brodzika powinien być wykonany z dobrego materiału i służyć latami.

Awatar użytkownika
agaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 05 kwie 2016, 20:03
Re: Odpływ liniowy przyścienny - wybór

autor: agaa » 15 kwie 2020, 13:39

Koniecznie zwróć uwagę na jakość wykonania odpływu liniowego i jego poprawny montaż, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Sama ostatnio doświadczyłam nieprzyjemności przez odpływ liniowy sąsiada, który mnie zalewał...

MajkaRel
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:16
Re: Odpływ liniowy przyścienny - wybór

autor: MajkaRel » 20 kwie 2020, 7:09

Dokładnie, jak to mówi przysłowie oszczędny traci dwa razy i bardzo często tak bywa. Lepiej zrobić to raz, a porządnie i na lata.

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: Odpływ liniowy przyścienny - wybór

autor: Borysek11 » 20 kwie 2020, 7:16

I jak się nie zgodzić z innymi forumowiczami, którzy rzeczywiście mają rację co do stawiania na jakość, gwarancję i bezpieczeństwo wykonania. Co do odpływów to Vogi na tle konkurencji wypada bardzo dobrze i jednocześnie ceny są w mojej opinii rozsądne. Wybierz na spokojnie i podziel się z nami swoim wyborem :)

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Re: Odpływ liniowy przyścienny - wybór

autor: budek11 » 04 mar 2021, 7:24

Mam liniowy, kabina 120/120, nie mam problemu poza tym że trzeba raz na kilka miesięcy wyciągnąć włosy z sitka. Pamiętaj o fudze epoksydowej porządnych kaflach i żadna wilgoć się nie zbiera, grzyba nie miałem ani razu, odpływ stoi 6 lat, może dlatego że mam podłogowe ogrzewanie.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości

Gotowe projekty domów