Instalacje fotowoltaiczne Kraków

Fotowoltaika w domu to instalacja składająca się z paneli słonecznych, falownika i odpowiedniego okablowania. Instalacja fotowoltaiczna pozwala wykorzystać energię słoneczną jako nieograniczone źródło zasilania. Panele słoneczne to połączone ogniwa fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Dowiedz się czy warto inwestować w fotowoltaikę i jak starać się o dofinansowanie do niej. Poznaj plusy i minusy wykorzystania energii słonecznej jako odnawialnego źródła energii.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Nagiet17
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 08 kwie 2020, 9:40
Instalacje fotowoltaiczne Kraków

autor: Nagiet17 » 14 kwie 2020, 9:15

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat firm fotowoltaicznych. Jaką możecie polecić która nie naciągnie na kasę i zrobi to dobrze.

Obrał77
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:54
Re: Instalacje fotowoltaiczne Kraków

autor: Obrał77 » 17 kwie 2020, 13:27

W ogólności fotowoltaike mogę Ci polecić, co do wykonawcy to najlepiej pewnie będzie szukać lokalnie. U mnie robiła firma Elektromasters , która faktycznie dobrze się sprawdziła i zaproponowali mi sensowne rozwiązania a jednocześnie dobrą cenę. Ale to już kwestia indywidualna, na kogo będziesz się decydował.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Instalacje fotowoltaiczne Kraków

autor: smichalek » 01 gru 2020, 10:49

Już pisałem o tym. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z porównywarki Eco-fachowcy. Wtedy macie wszystko podane na tacy, musicie tylko to jakoś porównać. I to miało większy sens. Masz porównanie ofert, widzisz, co się opłaca, a co średnio. I nie chodzi o najniższą cenę, tylko o rozsądne podjęcie decyzji. Długa gwarancja, dobrej jakości podzespoły - to podstawa.


Wróć do „Instalacje fotowoltaiczne i panele słoneczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów