Wycena nieruchomości

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

robertnowaczynski
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 25 mar 2015, 17:01
Re: wycena nieruchomości

autor: robertnowaczynski » 17 lut 2020, 13:38

Ja korzystałem z usług biura w Zamościu i Pani Karoliny Tańskiej. Biuro posiada uprawnienia do wykonywania działalności zawodowej w zakresie określania wartości nieruchomości i my korzystaliśmy z wyceny mieszkania na potrzeby banku.

marianliss
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 19 sty 2018, 21:19
Re: wycena nieruchomości

autor: marianliss » 16 kwie 2020, 10:49

Ja korzystałem z pomocy biura Tergo jeżeli chodzi o wycenę nieruchomości. Biuro bardzo szybko uwinęło się z wyceną mojego domu a ja mogłem szybko dokonać innych formalności.

RomanPaweł52
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:15
Re: wycena nieruchomości

autor: RomanPaweł52 » 19 kwie 2020, 12:27

Znam doskonale biuro Pani Karoliny Tańskiej w Zamościu i wiele razy korzystaliśmy z usług tego biura. Polecam zapoznać się z ofertą tego biura i podjąć współprace.

lipkus15
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 24 cze 2017, 23:11
Re: wycena nieruchomości

autor: lipkus15 » 20 maja 2020, 11:06

Ja też zamawiałem taką wycenę i taką wycenę zamawiałem z tej firmy tergo. Taka wycena jest bardzo przydatna na przykład do ustalenia ceny kupna czy zabezpieczenia kredytu bankowego.

kamilpytka08
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 maja 2020, 13:28
Re: wycena nieruchomości

autor: kamilpytka08 » 20 maja 2020, 14:30

nieruchomość podnosi wartość jeżeli ma coś dodatkowego zainstalowane np. fotowoltaikę :)

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: wycena nieruchomości

autor: Derryll » 11 cze 2020, 8:51

Niestety nie znam tej firmy. Sam korzystałem z usług kancelarii rzeczoznawców majątkowych taksator.info. Oferują profesjonalną wycenę mieszkań, gruntów i działek budowlanych. Gwarantują atrakcyjne warunki współpracy oraz duże doświadczenie.

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: wycena nieruchomości

autor: Dariusz80 » 22 mar 2021, 17:54

Myślę, że możesz skontaktować się z biurem doradcy majątkowego Zbigniewa Kacprzaka z Rumii. Zajmują się m.in. wyceną obiektów przemysłowych i nieruchomości mieszkalnych. Posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje. Sądzę, że będą w stanie Ci pomóc.


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów