Kontener biurowy - porady

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Kontener biurowy - porady

autor: Bartłomiej26 » 04 gru 2018, 15:08

Witam!

Moja firma powoli się rozrasta i zastanawiam się nad inwestycją w kontener biurowy, gdzie otworzę małe biuro projektowe poza główną siedzibą :) Aktualnie rozważam ofertę producenta Mastertec - wg mnie jest bardzo korzystna, a kontenery z opinii solidne.

Moje pytanie jest taki: czy uważacie, że taki punkt w innej części miasta ułatwiłby życie naszym Klientom? :)
Czas na zmiany!

andrzej.dobrzeń
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 06 maja 2017, 14:29
Re: Kontener biurowy - porady

autor: andrzej.dobrzeń » 22 sty 2019, 10:46

Z pewnością bliskość i lokalizacja wpłynie pozytywnie. Klienci będą zadowoleni.

Co do produktów kontenerowych to ja spotkałem się z ofertą firmy Mobilne kontenery. Posiadają kontenery biurowe nowe i używane, bardzo duży wybór. Taki kontener można kupić lub wynająć. Ja korzystałem wynająłem, a później wykupiłem na własność.

Megiera85
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 27 maja 2018, 19:00
Re: Kontener biurowy - porady

autor: Megiera85 » 24 sty 2019, 12:35

Ja polecam firmę Kontener Serwis ze Szczecina. Firma oferuję wynajmem i sprzedaż różnego rodzaju kontenerów oraz kontenerowym budownictwem modułowym. Firma oferuję również transport, rozładunek i montaż zamówionych kontenerów.

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: Kontener biurowy - porady

autor: piotrowski » 18 mar 2019, 17:30

U nas dobrze funkcjonuje kontener z S2M Polska spod Łodzi. Wynajmujemy, cenowo bardzo ok. Firma zajmuje się też sprzedażą i oni montują kontenery na miejscu. Mega solidni i fachowi, firma warta uwagi.

Darex85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2017, 10:52
Re: Kontener biurowy - porady

autor: Darex85 » 28 kwie 2019, 6:54

Moim zdaniem warto wejść na stronę firmy zajmującej się wynajmem kontenerów i zapoznać się z ich ofertą. Takie firmy oferują przeważnie wynajem praktycznie każdego kontenera.

Krzysiek_Bagi
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 sty 2019, 13:19
Re: Kontener biurowy - porady

autor: Krzysiek_Bagi » 29 maja 2019, 11:35

Taki kontener to idealne rozwiązanie, koszty nie są duże, nie jest potrzebne pozwolenie na budowę a jak się zmienia plany zawsze można go sprzedać. na stronie firmy Mobilne Kontenery jest bardzo duży wybór. Współpracuję z nimi od kilku lat i mogę śmiało polecić ich profesjonalizm.

marianliss
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 19 sty 2018, 21:19
Re: Kontener biurowy - porady

autor: marianliss » 15 kwie 2020, 10:57

Rozwiązaniem jest oczywiście wypożyczanie takich kontenerów. Nie trzeba od razu kupować i płacić nie wiadomo ile.

Jendrula469
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 21 paź 2019, 8:21
Re: Kontener biurowy - porady

autor: Jendrula469 » 15 sie 2020, 10:27

Ja kontener na gruz wynajmowałem z firmy i powiem wam, że kontener został podstawiony szybko i za rozsądną cenę.

Tomek320
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 13 lip 2017, 14:44
Re: Kontener biurowy - porady

autor: Tomek320 » 03 wrz 2020, 23:56

Ostatnio widziałem kontener biurowy w SeaBox. Znam tą firmę, są bardzo solidni i skuteczni

Obrazek
Obrazek

KaroKrop
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2022, 15:31
Re: Kontener biurowy - porady

autor: KaroKrop » 18 lut 2022, 15:42

Postawienie kontenera biurowego na pewno pomoże Twojej firmie na dynamiczny rozwój i pozyskasz więcej klientów. Sam muszę przyznać, że przychylniej patrze na firmy, które stawiają takie kontenery, aby ułatwić kontakt. Wiadomo jednak, że jest to jakaś inwestycja, dlatego warto zainwestować dobrze ;-) Na Twoim miejscu zrobiłbym research w mieście, jakie kontenery stoją. U nas najwięcej jest z Modular System, więc obstawiam, że robią solidną robotę. Zresztą muszę przyznać, że niektóre kontenery biurowe z tego Modulara robią naprawdę wrażenie i niekiedy wyglądają lepiej niż główne placówki


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

Gotowe projekty domów