Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Jakubbielik
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2018, 11:48
Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych

autor: Jakubbielik » 23 kwie 2018, 11:50

Mają Pastwo już projekt swojego wymarzonego domu i chcielibyście wiedzieć ile będą kosztować materiały... Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych >>

Jakubbielik
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2018, 11:48
Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych

autor: Jakubbielik » 23 kwie 2018, 11:50

Całkiem możliwe, że najtańsza. Porównywałem ceny z kilkoma innymi w okolicy i nic tanszego nie udało mi się znaleźć. Do tego współpraca z najlepszymi producentami materiałów, bardzo polecam :)

Krystian1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2018, 11:56
Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych

autor: Krystian1234 » 11 lip 2018, 14:39

Jak dla mnie może nie najtańsza (cięzko mi ocenic) ale na pewno z najlepszym podejściem do klienta jest MSM Wrocław. Indywidualna wycena i wsparcie. Byłem mile zaskoczony ze współpracy z nimi

pawelkaszczuk
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 paź 2018, 13:19
Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych

autor: pawelkaszczuk » 03 mar 2019, 21:11

Bardzo polecam :) MSM to nie tylko zwykła hurtownia, ale przede wszystkim bardzo fachowe doradztwo. Pomagają nie tylko w kwestii materiałów, ale również doradzają najlepszych fachowców, których można zatrudnić podczas budowy.

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych

autor: luiza82 » 22 kwie 2019, 20:02

W świetnej jakości materiały budowlane zaopatruję się regularnie w sklepie Bednarek. Oferują solidne produkty w dobrych, konkurencyjnych cenach. Terminowo, uczciwie i rzetelnie.

Przemek.Strog7
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 29 cze 2018, 9:11
Re: Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych

autor: Przemek.Strog7 » 14 sie 2019, 8:58

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyrobów śrubowych to polecam hurtownie Metalex z Dąbrowy Górniczej. Hurtownia oferuję takie produkty jak - elektronarzędzia, materiały ścierne, narzędzia ręczne, opaski, podkładki, pręty i gwinty, śruby.

fikson85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 29 cze 2018, 9:05
Re: Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych

autor: fikson85 » 11 wrz 2019, 8:40

Ja mogę polecić hurtownie rur i kształtek Z.U.H. „INSTALATOR”, która mieści się w Bytomiu, która od ponad 20 lat działamy jako hurtownia wyrobów wodno-kanalizacyjnych. Firma oferuję również montaż wodociągów, szamba ekologiczne i drenaż opaskowy budynku jak i również zgrzewanie rur PP i PE.

Michał Kremski
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:20
Re: Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych

autor: Michał Kremski » 16 wrz 2019, 12:07

ostatnio współpracowałem z hurtownią msm, bardzo fajna firma. materiały też dobrej jakości . 8)

marianliss
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 19 sty 2018, 21:19
Re: Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych

autor: marianliss » 14 kwie 2020, 22:06

Również znam i polecam tę firmę i kilka razy zamawiałem u nich materiały. Wszystko zostało dostarczone na czas i w bardzo przystępnych cenach.

domator_ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2020, 10:29
Re: Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych

autor: domator_ka » 30 paź 2020, 11:13

Wszystko pewnie zalezy od lokalizacji. Ja zdecydowałam się kupować materiały budowlane w lokalne hurtowni TROPS, dobre ceny i profesjonalne doradztwo :)

domator_ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2020, 10:29
Re: Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych

autor: domator_ka » 30 paź 2020, 11:13

Wszystko pewnie zalezy od lokalizacji. Ja zdecydowałam się kupować materiały budowlane w lokalnej hurtowni, dobre ceny i profesjonalne doradztwo :)

Borkowski85
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 30 wrz 2020, 9:09
Re: Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych

autor: Borkowski85 » 12 lis 2020, 14:07

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy SEMPR, która oferuje sprzedaż profesjonalnych materiałów do budownictwa, takich jak farby elewacyjne i wewnętrzne, tynki cienkowarstwowe czy zaprawy murarskie w bardzo dobrych cenach. Firma oferuję również sprzedaż materiałów przeznaczonych do renowacji obiektów zabytkowych.

Mariusz Włodecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 19 sty 2018, 21:39
Re: Prawdopodobnie najtańsza hurtownia materiałów budowlanych

autor: Mariusz Włodecki » 14 gru 2020, 22:43

Ja kiedyś korzystałem z pomocy firmy GUT-BUD, która wybudowała mój dom od podstaw z kanalizacją. Bardzo dobrze wspominam współpracę z tą firmą bo o nic nie musiałem się martwić.


Wróć do „Dachy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów