Samochód na budowę

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

fistahh
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 18 mar 2015, 21:35
Re: Samochód na budowę

autor: fistahh » 01 cze 2019, 12:17

Samo auto bardzo dobre. Widziałem ProAce na kilku budowach i prezentowało się OK. Generalnie spory komfrort, samochód dość pojemny i miło się prowadzący

cyfro
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 02 gru 2015, 16:49
Re: Samochód na budowę

autor: cyfro » 19 sie 2019, 10:58

Faktycznie samochody francuskie tu moim zdaniem są OK. Np. Renault Master. Osobiście polecam. Do tego jeszcze mogę polecić dobry auto serwis z Warszawy, który specjalizuje się w w naprawie aut francuskich - Moto Partner

Kasper87
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 01 sie 2019, 13:17
Re: Samochód na budowę

autor: Kasper87 » 03 gru 2019, 22:16

Witajcie, ja poszukuję do mojego auta dostawczego zakupić kontener chłodniczy. Często przewożę rzeczy i materiały które nie mogą stracić swojej temperatury, stąd bardzo mi na tym zależy. Co sądzicie np o tej ofercie Kontenery chłodnicze Eberspaecher? Nada się ?

Theodor99
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:24
Re: Samochód na budowę

autor: Theodor99 » 09 gru 2019, 11:33

Gdybyście poszukiwali dostawcy przyczep ciężkich to firma Przyczepy Bold będzie nieoceniona. Kupiłem u nich w świetnej cenie przyczepę wywrotkę Tipper producenta Temared. To znakomity sprzęt, który doskonale spełnia swoje funkcje. Polecam.

faleos
Aktywny
Aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 27 wrz 2015, 21:48
Re: Samochód na budowę

autor: faleos » 27 gru 2019, 22:03

Jeżeli chodzi o samochody francuskie to zdecydowanie jeżeli chodzi o auto serwis mogę zarekomendować Moto Partner z Warszawy. Specjalizują się w naprawie aut francuskich. Dobra diagnostyka, terminowa robota, dobre ceny

kont77
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 12 mar 2018, 8:53
Re: Samochód na budowę

autor: kont77 » 03 kwie 2020, 11:47

U nas fachowiec miał taki samochód terenowy. I sie nie dziwię. Niektóre tereny budów są tak niedostępne, że osobówką nikt nie dojedzie. Można sie zakopać i zostać na sezon :) U nas podobnie. Jak przyjechał to też miał po deszczach taką przygodę, że ugrzązł. Dopiero wyciągarką dało radę go przepchnąć przez najgorszy kawałek. Jego kangaroowinch dawał sobie spokojnie radę z jego wielkim L200. Zaciekawiło mnie to, że nie miał liny stalowej (a takiej się spodziewałem) tylko taką inną. Syntetyczną jak to ją nazwał. Ciekawe.


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów