Drukarka do firmy budowlanej

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: drukarka do firmy budowlanej

autor: seba676 » 17 lut 2019, 23:42

Drukarka zawsze w firmie się przyda i ułatwi wiele zadań, dlatego jeżeli będziesz na etapie wyboru to ze swojej strony zdecydowanie polecam odwiedzić ofertę sklepu dobretonery.pl w którym też znajdziesz tusze i tonery do różnych modeli drukarek w bardzo dobrych cenach i czasami też można zamówić większe ilości nie płacąc za przesyłkę.

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: drukarka do firmy budowlanej

autor: grrregg » 20 lut 2019, 11:24

Ja mam brothera i bardzo sobie tę markę chwalę, może drukarki nie sa mega tanie ale za to łatwo potem dokupić zamiennki np. activejet

Paweł Paciorek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 92
Rejestracja: 13 mar 2015, 16:26
Re: Drukarka do firmy budowlanej

autor: Paweł Paciorek » 23 sie 2019, 9:32

Według mnie zdecydowanie Brother, ewnetualnie Samsung. Oczywiście bezprzewodowe. Ograniczamy kable. Do tego aby zachować dobra jakość druku i obniżyć koszty - tonery zamienniki z Asarto. Są tańsze, nie psują się, jest dobra wydajność. W skali roku generują spore oszczędności

bukowska
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 17 maja 2014, 23:23
Re: Drukarka do firmy budowlanej

autor: bukowska » 27 sie 2019, 16:58

Wybór jest duży, ja mam epsona i z tego urządzenia jestem bardzo zadowolona, jeszcze się nie zacięłam,a w firmie dużo korzystamy z tej drukarki. na promocji cashback są niektóre modele, także można jeszcze trochę zaoszczędzić.

maćkowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 lut 2015, 12:08
Re: Drukarka do firmy budowlanej

autor: maćkowy » 01 kwie 2020, 21:21

Samsungi według mnie są okej. Mam w biurze i nie mogę nic im zarzucić moze poza drogimi tonerami, ale z tym można sobie poradzić stosując chociażby zamienniki z Asarto

DaDudek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 16 gru 2015, 12:28
Re: Drukarka do firmy budowlanej

autor: DaDudek » 02 kwie 2020, 9:08

Dokładnie. Też stosuję zamienniki tej firmy i nie ma kłopotów. Drukowanie bardzo fajne, komfortowe, nie traci się na jakości. Do tego też montaż jest w zasadzie intuicyjny. Ja też nie mam problemów z gwarancją drukarki


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości

Gotowe projekty domów