Okno dla niepełnosprawnych

Okna dachowe zaskakują innowacyjnością rozwiązań i wielkim wyborem zarówno samych okien, jak i akcesoriów okiennych. Poznaj rodzaje okien dachowych dzięki profesjonalistom z firmy Fakro.

Moderator: FAKRO

werka
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:53
Okno dla niepełnosprawnych

autor: werka » 02 wrz 2008, 9:08

Moja ciocia jeździ na wóżku i chce w domu zamontować okna przystosowane dla niepełnosprawnych (chodzi o to aby uchwyt był zamontowany nizej). Czy ktoś zna firmę produkującą takie okna?

corleone
Aktywny
Aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 26 sie 2008, 11:07

autor: corleone » 03 wrz 2008, 8:46

Hmm...... nigdy się nad podobnym problemem nie zastanawiałem
corleone

moneeka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 03 wrz 2008, 8:59

autor: moneeka » 03 wrz 2008, 9:04

W naszym pięknym kraju nie mysli się zbyt często o ludziach na wózkach. Przed budynkiem podjazd, w środku - schody. Przychodzi mi na myśl tylko jeden producent, który ma w swojej ofercie okna z nisko umieszczoną klamką - AVANTE

karatekid
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 02 wrz 2008, 11:49

autor: karatekid » 03 wrz 2008, 13:33

Nie przyszło by mi do głowy, ze standardowo umieszczona klamka może być problemem dla osoby na wózku. Dobrze, ze są producenci, którzy maja na względzie potrzeby różnych klientów

Awatar użytkownika
Andrzej Wilhelmi
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2153
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:08
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

autor: Andrzej Wilhelmi » 06 wrz 2008, 22:13

Nie ma żadnego problemu z otwarciem i zamknięciem okna praktycznie na każdej wysokości. W przypadku wysoko posadowionego okna każdy z nas jest niepełnosprawny. Wystarczy prosty teleskop oferowany przez Fakro i po problemie. Dla zamożniejszych okno sterowane pilotem. Pozdrawiam.


Wróć do „Okna dachowe Fakro”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów