Jaką kupić spawarkę

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Onysz12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 11 mar 2020, 8:15
Jaką kupić spawarkę

autor: Onysz12 » 25 mar 2020, 14:12

Jakie elementy waszym zdaniem powinna spełnić idealna spawarka? Jak podchodziliście do zakupu i czy poszliście raczej na możliwie najniższą cenę?

Evans
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2020, 8:49
Re: Jaką kupić spawarkę

autor: Evans » 27 mar 2020, 13:40

Dobrze mi już dwa razy doradzili przy wyborze spawarki w hurtowni online gdzie kupuję. Akurat pracuję w warsztacie samochodowym i potrzebowałem dobrego migomatu z elektrodą. Dopiero u nich udało się coś w normalnej cenie dopasować. O tyle dobra sprawa, że wysyłają bezpiecznie, więc złożyłem zamówienie całkowicie online. Pozdrawiam.

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Jaką kupić spawarkę

autor: Szydlak » 14 maja 2020, 14:11

Masz przegląd najpopularniejszych producentów w branży spawalniczej w hurtowniaspawarek pl. Spawarkę możesz dopasować sobie po bestsellerowych modelach z danej kategorii technologicznej, więc to duże uproszczenie. Jakby coś było nie tak technicznie po zakupie to przyjeżdża serwis i sami ogarniają. Ty nic nie musisz robić.

jerzy1306
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2021, 13:52
Re: Jaką kupić spawarkę

autor: jerzy1306 » 28 lip 2021, 7:51

Szukałem spawarki, jednak kompletnie się na tym nie znam, a chciałem zacząć swoją przygodę ze spawaniem. Tutaj za dużo się nie dowiedziałem, ale znalazłem artykuł, który pomógł mi w pierwszym zakupie. Może komuś jeszcze się przyda.

Samsonnn
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 24 cze 2022, 10:57
Re: Jaką kupić spawarkę

autor: Samsonnn » 27 cze 2022, 10:24

Sklep Dobry Spaw oferuje fachową pomoc przy wyborze sprzętu do spawania, przy ewentualnym kontakcie możesz od nich dowiedzieć się więcej o sprzęcie i łatwiej będzie podjąć decyzję o zakupie.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

Gotowe projekty domów