oszukani przez Comforhome

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

elpapiotr
Re: oszukani przez Comforhome

autor: elpapiotr » 07 kwie 2010, 14:06

Witam.
Decydując się na podpisanie umowy wyrażamy zgodę na warunki w niej zawarte .
Skąd my to znamy ? Oczywiście warunki są jak najdrobniejszym drukiem. :D

nowy24
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2010, 20:37
Re: oszukani przez Comforhome

autor: nowy24 » 09 kwie 2010, 20:51

Witam
Jestem podwykonawcą i również zostałem oszukany przez Pana Sebastiana. Myślę , że musimy się zebrać i wprowadzić COMFORTHOME do BIK lub złożyć wniosek o ich upadłość.

poszkodowany
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 mar 2010, 12:31
Re: oszukani przez Comforhome

autor: poszkodowany » 15 kwie 2010, 18:17

życzę samych sukcesów na nowej drodze.
tel stacjonarny niestety alne nikt nie odbiera zarządzie COMFORTHOME

poszkodowany
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 mar 2010, 12:31
Re: oszukani przez Comforhome

autor: poszkodowany » 15 kwie 2010, 18:19

samych sukcesów zarządzie COMFORTHOME TE. STACJONARNY NIE ODPOWIADA

paulob1
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 02 maja 2010, 11:23
Lokalizacja: Kraków
Re: oszukani przez Comforhome

autor: paulob1 » 02 maja 2010, 11:35

Witam wszystkich serdecznie.
Cieszę się że trafiłem na Was, ponieważ szukam opinii o firmie Comforthome.
Planujemy budowę szkieletu i tak się trafiło,że ich oferta jest relatywnie jedną z najtańszych.
Czy ktoś z forumowiczów budował już z nimi dom?
Czy macie jakieś namiary na firmy które fachowo i niedrogo wybudują w tej technologii?
Bardzo proszę o jakiekolwiek wypowiedzi.
Pozwoli mi to podjąć ostateczną decyzję co do wyboru wykonawcy.
Paweł z Krakowa.

paulob1
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 02 maja 2010, 11:23
Lokalizacja: Kraków
Re: oszukani przez Comforhome

autor: paulob1 » 02 maja 2010, 21:42

Szanowni forumowicze, coś w tym jest...
Byłem dzisiaj w biurze firmy Comforthome,czy jak kto woli Comfortexpress,bo to to samo(co prawda było zamknięte) na os. Dywizjonu 303 w Krakowie i to co zobaczyłem przez okno we wnętrzu tej firmy przyprawiło mnie o mdłości!
Jeden wielki syf, porozrzucane dokumenty, w pudełkach jakieś ulotki Archetonu,czy Archonu,już nie pamiętam, kilkanaście pudełek z telewizorami LCD(chyba któryś z nich tym handluje.... Jakiś stary ploter na stoliku, porozwalane śmieci na podłodze... Naprawdę byłem zszokowany tym co zobaczyłem.Zresztą nie nazwałbym tego biurem.To jakiś stary po spółdzielniany barak w zaroślach krzewów i drzew(że ciężko go znaleźć).
Jeśli w takich warunkach serwują kawę klientom, to tylko pozazdrościć. Byłem również w ich rzekomej nowej siedzibie na ul Półłanki(numeru nie pamiętam,ale jest na stronie) i nic tam nie ma. Świeżo wybudowane lub 4 hale produkcyjne, jedna z nich była otwarta, jacyś ludzie się tam kręcili.. obiekt w ogóle otwarty, można wejść i zabrać co się chce i odjechać.
A co do wypowiedzi Pani lub Pana z Comforthome w tym wątku, to opisuje nieprawdziwe informacje lub jest niedoinformowany/a co do frmy w której pracuje!
Firma Comforthome i Comfortexpress to to samo, bo jak inaczej można nazwać to,że są to te same niechlujne biura?
Aż żałuję że nie miałem ze sobą cyfrówki.Porobiłbym fotki i rzuciłbym jako załącznki.
Pisze też że Comforthome nma ubezpieczenie na 1mln zł a ze strony firmowej wynika że jest to 2 mln zł.
Ja próbowałem się do nich dodzwonić parę miesięcy temu, bezskutecznie... i na komórki i na stacjonarne numery.
Co ciekawe, jak by się tak dokładnie wczytać w opis firmy Comforthome na ich stronie, to nie znajdziecie tam żadnego konkretnego nazwiska osoby odpowiedzialnej za konkretny dział logistyczny.
Przecież ktoś kto inwestuje kilkaset tys zeta chciałby wiedzieć komu powierza ten pieniądz! Inne firmy zamieszczają nawet fotki osób odpowiedzialnych za konkretne działy.
Nieprawdą jest również to iż inne firmy pobierają zaliczki, jak to opisał/a za tzw. termin budowy i papierkologię. Mam umowę(a właściwie jej wzór) firmy Eko-house w tórej to nie ma nawet wzmianki o jakimkolwiek zadatku czy zaliczce.
Są uwzględnione tylko poszczególne etapy i koszt ich wykonania wraz z nieprzekraczalną datą ukończenia.Mogę ciekawskim wkleić tę umowę.Tak więc chyba dam sobie spokój z tą firemką....Pozdrawiam wszystkich.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2010, 22:05 przez paulob1, łącznie zmieniany 1 raz.

paulob1
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 02 maja 2010, 11:23
Lokalizacja: Kraków
Re: oszukani przez Comforhome

autor: paulob1 » 02 maja 2010, 21:55

Przepraszam, pomyłka klawiaturowa z mojej strony. Chodziło o kwoty 20 mln i 10 mln zł.

inwap
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 mar 2010, 17:34
Re: oszukani przez Comforhome

autor: inwap » 05 maja 2010, 16:57

No to teraz się wkurzyłem!
Bzdurne wywody kogoś podpisującego się jako zarząd Comforthome, które zaprzeczają sobie zdanie po zdaniu.
Wymagany kurs logicznego myślenia!
Poza tym powołując się na zapisy umowne trzeba zdawać sobie sprawę co tam jest napisane. Nigdzie nie ma zapisu o celowym przeznaczeniu zaliczki, ani obwarowania o jej niezwracalności w przypadku rezygnacji z umowy.
Co do przedpłat, to takie zapisy są.
Kłamcy, malwersanci, złodzieje i ludzie bez honoru! - to krótka charakterystyka tej pożal się Boże "firmy".

poszkodowany
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 mar 2010, 12:31
Re: oszukani przez Comforhome

autor: poszkodowany » 06 maja 2010, 18:10

witam
przepraszam że tak długo się nie odzywałem wprowadzałem się do zakończonego przez inna firmę swojego domu nie mam tam jeszcze internetu wiec zrozumcie nie prawdą jest również ze nikt z inwestorów nie złożyłem wniosku do sadu ja to zrobiłem .
Wybudowali mi dom nie zgodny z zamówieniem i z umową.
dla wszystkich tych którzy zamierzają budować dom z tą firmą powinni liczyć się z większymi kosztami i dłuższym okresem budowy z tym że nawet na śrubach oszczędzają,drewno nie jest impregnowane a zresztą macie wszystko w wcześniejszym poście .

Damina90000
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:47
Re: oszukani przez Comforhome

autor: Damina90000 » 27 mar 2020, 11:25

Warto czytać opinie przed podpisaniem umowy z jakąś firmą, też mielismy raz nieprzyjemne sytuacje ale wolę nie wspominać. Mogę polecić dobrą firmę budowlaną EKO HOUSE. Są solidni i godni polecenia.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: oszukani przez Comforhome

autor: Majaja » 15 kwie 2020, 14:33

W kwestii budowy domu to polecam firmę Eko-house. Stawiają drewniane domy szkieletowe. W 100% wywiązują się z umów i nie ma problemów. Odpowiadają na wszelkie pytania i terminowo wykonują zlecenie.

davvid91
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 09 kwie 2020, 14:38
Re: oszukani przez Comforhome

autor: davvid91 » 15 kwie 2020, 15:26

poszkodowany pisze:Witam szukam inwestorów jak również podwykonawców oszukanych przez firmę Comforthome im więcej nas będzie tym lepiej odzyskać nasze pieniadze i zdrowie. :twisted:



Co oni takiego zrobili możesz opisać całą sytuacje ?

Tadzik23
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:01
Re: oszukani przez Comforhome

autor: Tadzik23 » 17 kwie 2020, 11:18

Myślę, że kolega z góry niestety Ci nie odpiszę. Temat jest z 2010r :shock:


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów