Jakie łóżko wybrać?

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Aismeble
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 lut 2019, 12:11
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: Aismeble » 21 lut 2019, 12:56

Wszystko jest kwestią Twojego gustu, natomiast jeżeli mam być szczery to moim zdaniem bardzo fajną i ciekawa propozycja są łóżka tapicerowane, co o tym sądzicie? Chętnie pomożemy w kwestii ich wyboru :)

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: mlekoslaw » 16 maja 2019, 22:25

Sporo zależy od gustu - wiadomo. Każdy lubi co innego :) Znam całkiem niezły sklep, gdzie masz wszystko w jednym miejscu - Eversleep. Swego czasu zamawialiśmy od nich z żoną materac i wszystko było jak najbardziej ok . Zamawialiśmy go około 14 a następnego dnia już był u nas.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: malaka » 20 maja 2019, 12:41

Postawiłam na drewniane łóżko. Tapicerowane są według mnie niepraktyczne.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: robertkrajcarz » 10 cze 2019, 8:25

Mogę mówić za sobie ale ja sobie chwalę materac lateksowy. Zasypiam w ciągu chwili i budzę się wypoczęta. Dużo konkretów o zaletach lateksu jes w tekście na materace lateksowe wady. Wyczerpali temat moim zdaniem ;>

iza72
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 22 sty 2016, 10:50
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: iza72 » 17 cze 2019, 10:37

Nasz kieszenioy jest jeszcze w sumie nowy i nie zamierzamy sie go pozbywać, tym bardziej, że będzie nam idealnie pasował do łózka, które wczoraj zamówiliśmy na scandicsofa.pl. Namiar do nich dała nam znajoma, która jest zachwycona ich meblami i twierdzi, że za takie pieniądze nie da się w innych sklepach kupić tak dobrej jakości. Widziałam te meble są faktycznie eleganckie i widać, że każdy nawet najmniejszy detal jest perfekcyjnie dopracowany.
iza72

migdalekmarta
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:43
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: migdalekmarta » 18 cze 2019, 16:00

łóżko to najmniejszy problem, ważne jest dobranie odpowiedniego materaca. Łóżko mam zwyczajne z sieciówki ale za materacem to się trochę najeździłam. Po jakims czasie udalo mi sie kupic wygodny materac w Fabryce Dobrych Materacy, do łóżeczka mojego dziecka też tam wybrałam. Wszyscy jestesmy zadowoleni.

kamiskamil
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 02 paź 2019, 9:19
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: kamiskamil » 08 paź 2019, 10:01

zdecydowanie nie można oszczędzać na materach. Często podróżuję służbowo, więc mam styczność z wieloma hotelami na całym świecie i śmiało mogę stwierdzić że dobre sieci hotelowe królują pod wzgledem ich jakości. Nie wiem z jakich firm oni korzystają ale komfort snu fenomenalny. Sam mam materac z koła i tez ma super jakość, ale te hotelowe chyba są produkowane typowo pod hotele.

arlett
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 06 maja 2019, 18:28
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: arlett » 19 paź 2019, 21:40

Hmmm.... teraz wybór łóżek jest naprawdę duży i ciężko cokolwiek doradzić. W Senpo widziałam, że mają bardzo ładne i solidne łóżka kontynentalne, tapicerowane i drewniane. Poza tym bez problemu zamówisz tam materac. Nie da się ukryć, że materac musi być odpowiednio dobrany bo jego jakość ma ogromny wpływ na zdrowy, spokojny sen i samopoczucie w ciągu dnia.

ElSzafrani
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2019, 12:56
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: ElSzafrani » 09 lis 2019, 13:06

Cześć,

Szukam łóżka dla pary ok 120kg osoba. Niestety na aukcjach nie ma podanego maksymalnego obciążenia dla łóżek. Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś konkretne sprawdzone solidne łóżko 160x200 lub jakiś sklep gdzie dostane łóżko na tyle wytrzymałe?

Pozdrawiam
ElSzafrani

Awatar użytkownika
jordon19
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2019, 22:06
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: jordon19 » 21 gru 2019, 23:21

Właśnie remontuję mieszkanie i w sumie jedną z ostatnich rzeczy jaka mi została, jest zakup łóżka. Bardzo ciężko jest wybrać takie dobre łóżko do sypialni i odważyłam się na poszukanie jakiegoś w Internecie. O dziwno znalazłam fajne w Strefie Sypialni i wydaje mi się, że mogłabym się na nie zdecydować, ale zanim to zrobię, to chciałabym się dowiedzieć od Was paru opinii i doświadczeń na temat tego sklepu. Będę wdzięczna za każdą informację :D

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: ArkadiuszKrol » 03 sty 2020, 10:49

Ja posiadam łóżko z ikei ale mam zamiar je wymienić.

MilenkaM
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 lut 2020, 15:09
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: MilenkaM » 23 lut 2020, 15:25

ja zdecydowałam się na łóżko standardowe ale najwazniejsze wlasnie jest materac. I ten kupiłam w sypialniaplus.pl - super wygodny i komfortowy!

karolina.dubiel95
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:30
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: karolina.dubiel95 » 24 lut 2020, 11:33

poszukaj w Ikei albo Agata Meble

martaTgk
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 26 lut 2020, 15:35
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: martaTgk » 26 lut 2020, 15:57

Ja kupiłam łózko tapicerowane z pikowanym zagłówkiem w sklepie producenta dreamsdesign.pl. Śmiało mogę polecić jest śliczne i solidne.

aniella
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2020, 15:03
Re: Jakie łóżko wybrać?

autor: aniella » 25 mar 2020, 15:06

tak na prawdę bardzo wazny jest materac, ja idealny pod moje plecy znalazłam w sypialniaplus.pl - wybór idealny sie okazał bo w końcu się dobrze wysypiam!


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów