Jakie meble do salonu?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Jakie meble do salonu?

autor: ArkadiuszKrol » 08 sty 2020, 13:36

Ja szukam teraz jasnej sofy. Możecie mi podesłać propozycje?

Pisoniek
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 19 mar 2020, 12:20
Re: Jakie meble do salonu?

autor: Pisoniek » 19 mar 2020, 16:40

Też miałem tyle pomysłow, ile Wy i żaden jakoś nie przemawiał do mnie... Znajomy polecił sofę, którą kupił do nowoczesnego, przestrzennego biura
Obrazek No i tym sposobem też dałem się namówić 8) Sofa jest w bardzo nowoczesnym stylu, solidna, mebel na lata.

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Jakie meble do salonu?

autor: Derryll » 22 mar 2020, 17:05

Chyba nie zdecydowałbym się w życiu na taką sofę. Zbyt futurystyczna.

bukowska
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 17 maja 2014, 23:23
Re: Jakie meble do salonu?

autor: bukowska » 24 mar 2020, 0:39

Salon to miejsce reprezentatywne, także trzeba dołożyć starań, żeby było stylowo, ale też praktycznie. Nie jest tak łatwo znaleźć dobrej jakości meble, do tego stylowe. Jak jesteście z okolic Opola, to warto sobie sprawdzić Meble KleRo na Szarych Szeregów, mają duży wybór, piękne komody i witryny.

Awatar użytkownika
AniaO
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 23 sty 2017, 13:53
Lokalizacja: Kraków
Re: Jakie meble do salonu?

autor: AniaO » 25 mar 2020, 8:17

To zależy w jakim stylu masz zrobiony salon, u mnie całe mieszkanie zrobione jest w stylu nowoczesnym więc takie same mam meble do salonu. Jeżeli chodzi o to gdzie kupić meble to zdecydowanie polecam zrobić to online, ceny są atrakcyjniejsze a wybór zdecydowanie większy niż w sklepie stacjonarnym ;)
AniaO - ekspertka jedyna w swoim rodzaju! :)

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Jakie meble do salonu?

autor: Majaja » 06 kwie 2020, 8:36

Ja mogę bez wątpienia polecić Kielecką Fabrykę Mebli. Najpierw u siebie w mieście szukaliśmy, ale w internecie sporo osób właśnie o KFM pisało i się zdecydowaliśmy. Jakościowo i cenowo naprawdę ok.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Jakie meble do salonu?

autor: lideropinii » 17 kwie 2020, 20:15

Jakość mebli jest niewątpliwie istotną kwestią, a sam wybór stylu, czy kolorystyki musi być kompatybilny ze stylem aranżacji.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Zosia76
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 08 paź 2018, 7:00
Re: Jakie meble do salonu?

autor: Zosia76 » 20 kwie 2020, 8:49

Może zgrabna [więcej informacji poprzez PW] Glam? Mnie bardzo się podoba.
Obrazek

tazz
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 11 lut 2020, 11:38
Re: Jakie meble do salonu?

autor: tazz » 20 kwie 2020, 13:03

Worki, pufki są fajne. Nie zajmują wiele miejsca i łatwo je przechowywać.

SebastianKrol
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:13
Re: Jakie meble do salonu?

autor: SebastianKrol » 04 maja 2020, 20:31

Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie mebli do swojego wnętrza to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep meblowy Edinos. W którym znajdziecie szereg propozycji jeśli chodzi o jakość, styl i jednocześnie pełne wsparcie ze strony obsługi klienta.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Jakie meble do salonu?

autor: Złotowłosa » 05 maja 2020, 6:17

Jak dla mnie warto jest zainwestować w

Wygodną sofę, najlepiej na narożnik bo mozna się na nim w sposób komfortowy rozsiąść
Meble rtv ( obecnie jest wiele nowoczesnych meblościanek)
Ławę przed narożnikiem
Dobrze jest rownież postawic stól jesli macie na niego miejsce, jest wygodny do spożywania posiłków i jest nieoceniony jak odwiedzają nas znajomi.

Jeśli moge polecić dobry sklep, to będzie to sklep Meble Arkadius. W sklepie zamawialismy meblościankę do salonu.
Obrazek

julianna123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 7:24
Re: Jakie meble do salonu?

autor: julianna123 » 02 lip 2020, 7:24

ja niedawno wymieniałam wypoczynek w salonie i kupiłam bardzo fajny komplet w Skuza Meble. Sama sobie wybrałam kolor kanapy i foteli (taka butelkowa zieleń - wygląda ekstra!). Ale mają też u siebie komody i szafy więc polecam zerknąć :) mają rozsądne ceny i meble jakościowo też są fajne.

malina16
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 01 kwie 2020, 7:16
Re: Jakie meble do salonu?

autor: malina16 » 16 wrz 2020, 11:57

Super sofy znajdziecie u Puszmana :) Swoją prostotą i ciekawym wyglądem urzekła mnie sofa jasper :) Prezentuje się naprawdę znakomicie :)
Obrazek

sochaarek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 26 paź 2020, 8:38
Re: Jakie meble do salonu?

autor: sochaarek » 10 lis 2020, 8:53

Jeśli będziesz chciała iść w stronę klasyki to myślę, że dobrą opcją będzie Obrazek Bardzo fajnie się prezentuje, pikowane poduszki więc obecnie bardzo modna propozycja. Ogólnie wydaje mi się, że do różnych stylów wnętrza można wpasować. Bardzo ładnie wykończona, materiał wydaje się być solidny, mam nadzieje, że w dłuższej perspektywie będzie się sprawdzać i nic się z nią nie będzie działo.

Lempartka13
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 29 lis 2020, 12:45
Re: Jakie meble do salonu?

autor: Lempartka13 » 16 lut 2021, 8:36

Ostatnio z mężem sporo oglądaliśmy mebli w internecie i natrafiliśmy na stronę internetową :) Szukaliśmy stolika kawowego i tam znaleźliśmy nasz wymarzony
Zdjęcie:
Obrazek


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów