Jakie Akcesoria do kuchni??

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Tori
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 31 sty 2019, 23:08
Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

autor: Tori » 30 wrz 2019, 22:49

Ja zapytam o trochę większe "akcesoria" do kuchni. Konkretnie piekarnik. Używa ktoś piekarnika parowego? Myślę nad modelem: Electrolux SteamBoost, w którym można piec z użyciem pary lub gotować na parze

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

autor: aga01 » 03 paź 2019, 11:44

Osobiście nie mam takiego, ale koleżanka tak i jest zadowolona, ale nie pamietam jakiej jest marki. Co zaś mniejszych akcesoriów to mogę podpowiedzieć, że jest teraz spora promocja na superwnetrze.pl, która odkryłam wczoraj i to szczerze przez przypadek, bo szukałam fotela do pokoju córki i kliknęłam w link. Oczywiście fotel zamówiła, a do tego jeszcze zestaw do cukru i smietanki blomus livo matowy, nareszcie przestanę wstydzić się stawiając na stół i pozbędę się tych swoich staroci. Tak w ogóle to sporo jest takich ciekawych i nawet niedrogich rzeczy, a maraka jest jednak z górnej półki.
agadys

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

autor: Bartłomiej26 » 03 paź 2019, 20:13

Koniecznie przyda się hoker, niekoniecznie jeden :wink:
Czas na zmiany!

katarzyna.mlynska4
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 26 cze 2018, 10:39
Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

autor: katarzyna.mlynska4 » 08 paź 2019, 12:10

Ja zamiast hokera mam wysoki taboret i jak dla mnie dużo bardziej spełnia swa rolę, ale może to kwesta wystroju.

Lanss
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 sty 2017, 22:35
Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

autor: Lanss » 10 paź 2019, 9:06

Witam,
ja bardzo polecam czajnik DE LONGHI KBJ 2001.BK osobiście go posiadam wraz z tosterem tej samej firmy i bardzo sobie chwalę. Oczywiście można powiedzieć , że czajnik jak czajnik przecież nic poza grzaniem wody nie robi, ale tutaj bardziej chodzi o nowoczesny design, który idealnie wpasowuje się w koncepcje wystroju mojej kuchni :) fajną opcją jest też system, który blokuje możliwość podgrzewania kiedy w środku nie ma wody co akurat się przydaję i zapobiega przedwczesnemu zniszczeniu

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

autor: Złotowłosa » 10 lut 2020, 8:34

Polecam kupienie szybkowaru.Szczególnie jeśli nie macie czasu na przygotowywanie niektórych potraw ( a jak wiadomo wiele potraw kuchni polskiej wymaga czasu....)

Pierwsza i najważniejsza zaleta szybkowaru to fakt, że znacznie szybciej przygotujemy w nich posiłki. Dzieje się tak za sprawą dużego ciśnienia panującego wewnątrz, a także pary wodnej ogrzewającej składniki potrawy. Jedzenie smakuje tak samo ale jest po prostu przygotowane o wiele szybciej Ponadto podczas gotowania zużywa się o wiele mniej energii (na indukcji czy na gazie). Zerknij sobie na ten sprzęt https://ostry-sklep.pl/fissler-szybkowar-vitavit-25l-22cm-premium

t0mek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2020, 15:02
Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

autor: t0mek » 18 mar 2020, 15:13

przede wszystkim korzystam z akcesoriów praktycznych.... zestaw garnków stalowych, drewniane przybory, lekkie patelnie non stick, nie lubię udziwnień 8)

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 490
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

autor: martan » 22 wrz 2020, 8:25

Blender blender kielichowy i blender rozdrabniacz ;) tak. 3 różne ;) waga kuchenna, patelnia do naleśników, opiekacz, gofrownica ( robię fit gofry, bo jestem na diecie sportowej) toster ... i rożnego rodzaju foremki do ciastek i muffinek ;)

Jesli lubisz świeżo wyciskane soki z owoców oraz warzyw, polecam kupienie sobie wyciskarki. Sama jestem posiadaczaką wyciskarki firmy Sana, z której mozna spokojnie zrobić równiez i domową nutellę:
Obrazek
http://www.forumbudowlane.pl/

wazer
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:09
Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

autor: wazer » 20 sty 2021, 14:49

Ze swojej strony polecam noże od Masterchef, szczególnie, ze w sklepach Netto jest obecnie dobra promocja w ramach zbierania naklejek za zakupy.

Noże obecnie mam w swojej kuchni, w sklepach kupuję codziennie tak wiec udało mi się dość szybko skompletować cały komplet i muszę je pochwalić za jakość wykonania. Są bardzo ostre (aczkolwiek wiadomo, ze tak jak kazde noże trzeba co jakiś czas naostrzyć). Wygodne oraz dobrze leżą w ręce.

Jeśli nie uda sie Wam skompletować całego zestawu, polecam w pierwszej kolejności kupić nóż do pomidorów oraz noż szefa kuchni. Sa najlepsze.

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

autor: BartekKowalski » 20 sty 2021, 21:23

Co sądzicie o robotach kuchennych?

bruno9
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 02 lip 2020, 11:07
Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

autor: bruno9 » 03 sie 2021, 9:14

Absolutnie nie obejdzie się bez takich podstawowych rzeczy, jak garnki oraz patelnie. Byleby tylko były wysokiej jakości, inaczej się zużyją i trzeba będzie kupić nowe modele, a to zupełnie bez sensu.

K@linka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

autor: K@linka » 21 wrz 2021, 10:25

Mikser planetarny, blender, sokowirowka, blender do shakow, toster, grill elektryczny, maszynka do siekania warzyw - uzywane wszystko bardzo czesto.

No i polecam również sokowirówkę do soków.Domowe soki są znacznie smaczniejsze niż soki ze sklepu. No i nie wspominając o tym, ze są również o wiele zdrowsze. Jeśli szukacie porządnej w dobrej cenie ,polecam tę od Zelmotor ( dobra polska firma)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2021, 7:57 przez K@linka, łącznie zmieniany 1 raz.

ArturK1
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2021, 11:01
Re: jakie Akcesoria do kuchni??

autor: ArturK1 » 21 wrz 2021, 11:44

Pollyy pisze:Hej ja w swojej kuchni mam wszystkie akcesoria z firmy electrolux. Naprawdę polecam.

ładnie to wygląda

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

autor: Kayac » 08 wrz 2022, 13:48

Bardzo ostry nóż to podstawa, blender, robot planetarny, obieraczka do warzyw, sitko. Muszę mieć zapas ręcznika papierowego i papieru do pieczenia.

Polecam też zlewozmywaki granitowe - są najłatwiejsze w utrzymaniu w czystości. Sama jestem ze swojego bardzo zadowolona :)

Bez wielu rzeczy nie wyobrażam sobie funkcjonowania w kuchni .

maciekh1
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2018, 9:29
Re: Jakie Akcesoria do kuchni??

autor: maciekh1 » 26 wrz 2022, 11:03

oczywiscie ze takie soki sa lepsze, sa niefiltrowane, nieklarowane, niepasteryzowane, chociaz nie wszystko da sie zrobic w domu. ja kupuje na przyklad soki pomidorowe d 'polskich pomidorów' przecierowe, z solą i pieprzem, geste z miazszem, nie zawsze chce mi sie samemu robić i brudzić calej kuchni.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości

Gotowe projekty domów