Przeprowadzki

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Przeprowadzki

autor: zlotykot » 26 lut 2020, 14:03

Jak przeprowadzki to tylko z fachowcami. Współpraca z takimi osobami ułatwi sprawę :) Oni mają doświadczenie, dysponują odpowiednimi sprzętami i samochodami. Zostawiam namiary na firmę TDU Przeprowadzki, oni oferują usługi krajowe i międzynarodowe:
TDU Trans Dojcz Przeprowadzki
Os. Przyjaźni 12/205
61-686 Poznań
( woj. Wielkopolskie )

szpaner
Aktywny
Aktywny
Posty: 141
Rejestracja: 28 sie 2017, 13:12
Re: Przeprowadzki

autor: szpaner » 27 lut 2020, 9:06

Skoro tak właśnie wolisz, to tak rób.

Andrzeju1
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 lut 2020, 12:35
Re: Przeprowadzki

autor: Andrzeju1 » 27 lut 2020, 12:55

Przy swojej pierwszej przeprowadzce organizowałem wszystko sam. Zajęło mi to bardzo dużo czasu i byłem okropnie zły i zmęczony. Jak zdecydowaliśmy z żoną niedawno o zmianie mieszkania na większe, byłem przerażony! Na szczęście znajomy zasugerował, żebym skorzystał z pomocy firmy Wiki Transport. Polecam każdemu z czystym sumieniem, zajęli się wszystkim i wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

zabudowany
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2020, 14:49
Re: Przeprowadzki

autor: zabudowany » 06 mar 2020, 14:21

Ostatnio sporo czytam o przeprowadzkach i powiem wam, że całkiem sporo się dowiedziałem, ale no niestety przeprowadzka nie była bez stresu :P ale i tak moim zdaniem lepiej przeczytać niż potem płakać

merigold
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:26
Re: Przeprowadzki

autor: merigold » 11 mar 2020, 0:21

Ja z kolei mam jak najlepsze zdanie o Autor Przeprowadzki z Łodzi - mega dobra firma przeprowadzkowa z rozsądnym cennikiem i fajnym podejściem do klienta. Profesjonalni i solidni, dobrze wszystko zabezpieczyli i przewieźli bez uszczerbku. Na plus tez fakt, że mają magazyny, gdzie w razie potrzeby możecie przechować meble.

magdarab
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2020, 9:29
Re: Przeprowadzki

autor: magdarab » 17 mar 2020, 9:38

Ja się przeprowadzałam w Krakowie :shock: i w naszym królewskim mieście mogę polecić firmę Lider przeprowadzki. To co dla mnie było istotne to oddać klucze właścicielowi firmy i niczym się nie przejmować. To co mnie zaskoczyło to bezproblemowość całej operacji - mój mąż stwierdził że sami lepiej byśmy tego nie zrobili. Wiem że wiele ludzi szuka sensownej firmy, podsyłam namiary na nich: Lider przeprowadzki Dawid Lizak, ul. Armii Krajowej 81/34, 30-150 Kraków, +48 509 803 149. Jedna rada na koniec - dowiedzcie się czy firma ma jakieś ubezpieczenie OC, nigdy nie wiadomo co się stanie podczas takiej przeprowadzki, kolega męża z pracy opowiadał jak przenosili z teściem telewizor 65 calowy - niestety uderzyli i matryca się rozbiła. Jak bierzemy firmę z doświadczeniem i ubezpieczeniem, nie ma takich problemów.

adamwar3
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 kwie 2020, 10:55
Re: Przeprowadzki

autor: adamwar3 » 02 kwie 2020, 13:53

Ja przeprowadzałem się w Warszawie. Z małym dzieckiem to nie jest takie proste, dlatego skorzystaliśmy z usług firmy Wiki przeprowadzki. Wyszło super! Wszystkie zabawki dziecka są całe- a to najważniejsze.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 555
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Przeprowadzki

autor: smichalek » 16 kwie 2020, 9:31

Polecam - adexim. Wszystko ogarniają od A do Z, bez komplikacji. Druga przeprowadzka, którą nam ogarniali, w tym jedna firmowa. Nic nie zostało uszkodzone, całość zrealizowana zgodnie z założonym terminem. Poza tym - nic złego się nie wydarzyło. A jak było u was?

maryjenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2020, 12:49
Re: Przeprowadzki

autor: maryjenka » 11 sie 2020, 12:51

Sprawdźcie sobie też blogi o przeprowadzkach. Ja pamiętam jak przeprowadzaliśmy moją firmę i nie mieliśmy pojęcia jak zabrać się do usuwania mebli, które nie były już potrzebne. Strasznie długo szukaliśmy info aż trafiliśmy na naprawdę fajnie napisany blog o przeprowadzkach :D


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości

Gotowe projekty domów