Instalacje fotowoltaiczne

Fotowoltaika w domu to instalacja składająca się z paneli słonecznych, falownika i odpowiedniego okablowania. Instalacja fotowoltaiczna pozwala wykorzystać energię słoneczną jako nieograniczone źródło zasilania. Panele słoneczne to połączone ogniwa fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Dowiedz się czy warto inwestować w fotowoltaikę i jak starać się o dofinansowanie do niej. Poznaj plusy i minusy wykorzystania energii słonecznej jako odnawialnego źródła energii.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Instalacje fotowoltaiczne

autor: Maciuszek87 » 10 mar 2020, 8:43

Jestem na etapie budowy domu i tak się obecnie zastanawiam nad tym czy nie zdecydować się na fotowoltaikę. Tylko tak ogólnie w tym temacie jestem zielony i nie do końca wiem co i jak i do kogo ewentualnie uderzyć, żeby był mi w stanie coś sensownego zaproponować. Więc jak macie jakąś sprawdzoną ofertę to chętnie skorzystam z podpowiedzi.

szpaner
Aktywny
Aktywny
Posty: 141
Rejestracja: 28 sie 2017, 13:12
Re: Instalacje fotowoltaiczne

autor: szpaner » 10 mar 2020, 11:15

Czy w naszym klimacie takie rozwiązanie jest wystarczające?

Onysz12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 11 mar 2020, 8:15
Re: Instalacje fotowoltaiczne

autor: Onysz12 » 11 mar 2020, 8:30

Zobacz sobie może propozycje przygotowywane przez firmę Elektromasters Wykorzystują elementy znanych producentów SMA czy Solaredge więc faktycznie instalacja będzie na wysokim poziomie wykonana, powinna spełnić Twoje oczekiwania.


Wróć do „Instalacje fotowoltaiczne i panele słoneczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów