Łóżko do sypialni

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: Łóżko do sypialni

autor: Mariopo » 26 cze 2019, 13:09

Zona-Design ma ładne łóżka do sypialni. My z żoną sobie takie kupiliśmy miesiąc temu
Obrazek

Beta0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 20 lut 2019, 19:23
Re: Łóżko do sypialni

autor: Beta0 » 09 lip 2019, 8:30

Ten ostatni pomysł bardzo mi się podoba. Uwielbiam takie delikatne połączenia kolorystyczne.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Łóżko do sypialni

autor: robertrys » 24 lip 2019, 13:00

Bardzo ładne łóżka sypialniane można znaleźć w sklepie zona-design.pl. My z żoną kilka miesięcy temu też zamawiali łóżko sypialniane z tego sklepu jak i narożnik, z zakupów jesteśmy bardzo zadowoleni i polecam.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 490
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Łóżko do sypialni

autor: martan » 06 sie 2019, 11:02

Jeśli macie możliwość osobnej sypialni to zdecydowanie lepszym pomysłem będzie łóżko z materacem. Sama przez wiele lat spałam na sofie. Oczywiście byłam zadowolona i myslałam,ze jest bardzo wygodna do czasu kiedy nie kupiłam sobie łożka z porządny materacem . Poczułam różnicę. Jeśli wybierzecie odpowiedni, wygodny materac to będzie bardzo dobrze dopasowywał się do kształtu Waszego ciała, nie będzie się odkształcał oraz będzie wygodny. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Zdecydowałam się na tradycyjny materac sprężynowy , srednio twardy ( taki jest najzdrowszy dla kręgosłupa). Wybraliśmy materac Sembelli - na stronie jest ich katalog. Jest to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem oraz oferują dobrą jakość w stosunku do ceny materaców. Na ich stronie jest kilka wskazówek co do wyboru łóżka.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2019, 9:24 przez martan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.forumbudowlane.pl/

Krepon
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2019, 17:13
Re: Łóżko do sypialni

autor: Krepon » 07 sie 2019, 10:55

My mamy łóżko z sypialniaplus. Mają bardzo duży wybór. W komplecie kupiliśmy od razu materac. Bardzo podobały nam się łóżka tapicerowane, ale ostatecznie uznaliśmy, że zwykłe drewniane łóżko będzie lepszym wyborem - po pierwsze łatwiej je utrzymać w czystości, a po drugie drewno raczej nie wyjdzie z mody.

Geralt
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:55
Re: Łóżko do sypialni

autor: Geralt » 07 sie 2019, 11:07

Mariopo pisze:Zona-Design ma ładne łóżka do sypialni. My z żoną sobie takie kupiliśmy miesiąc temu
Obrazek



Od razu kupiliście z takim zagłówkiem?

Awatar użytkownika
Agnesh
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2019, 13:46
Re: Łóżko do sypialni

autor: Agnesh » 14 sie 2019, 14:00

Jakie wolicie materace? Miękkie czy twarde?

Mariusz9
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:30
Re: Łóżko do sypialni

autor: Mariusz9 » 28 sie 2019, 14:43

My jakiś czas temu robiliśmy remont, meblowaliśmy sypialnię i wstawiliśmy nowe łóżko. Kupiliśmy je w Alvako. Wyglada bardzo ładnie, jest wykonane z dobrych materiałów, a co najważniejsze wygodne. Zdecydowaliśmy się na nie bo było dość tanie, a na stronie mają duży wybór modeli w różnych cenach ;)

Kejleb
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2018, 8:17
Re: Łóżko do sypialni

autor: Kejleb » 22 lis 2019, 18:25

My mamy łóżko sypialniane ze sklepu: Eltap Meble. Jest na prawdę piękne, duże i solidne. Wybraliśmy model Edvige. Jest bardzo efektowne, każdy kto nas odwiedza się nim zachwyca. Bardzo polecam, uwielbiam je.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Łóżko do sypialni

autor: lideropinii » 25 lis 2019, 14:53

Wygoda przede wszystkim, ale oczywiście bez uszczerbku na kwestiach typowo wizualnych, aranżacyjnych.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Aliccee
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 gru 2019, 13:38
Re: Łóżko do sypialni

autor: Aliccee » 21 gru 2019, 14:12

Ostatnio stałam przed wyborem odpowiedniego materaca do łóżka. I szczerze mówiąc zdecydowalam się na zakup w sypialniaplus.pl. Bardzo wygodny i dobrze dobrany mam materac i w końcu się wysypiam.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Łóżko do sypialni

autor: mlekoslaw » 23 gru 2019, 22:51

Aliccee pisze:Ostatnio stałam przed wyborem odpowiedniego materaca do łóżka. I szczerze mówiąc zdecydowalam się na zakup w sypialniaplus.pl. Bardzo wygodny i dobrze dobrany mam materac i w końcu się wysypiam.

mają tam coś dla kogoś kto ma problemy z kręgosłupem?

Margola
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 05 gru 2016, 14:02
Re: Łóżko do sypialni

autor: Margola » 30 gru 2019, 0:04

Moje łóżko musi być duże. Starsznie się rozpycham i tylko mąż narzeka że miejsca nie ma :D

merigold
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:26
Re: Łóżko do sypialni

autor: merigold » 11 mar 2020, 0:09

Dobrej jakości łóżka drewniane kupicie w Bieniex ze świętokrzyskiego. Mają fajną ofertę, łóżka są porządnie wykonane, solidne, my jesteśmy z zakupów u nich zadowoleni. Dostaniecie tam tez wygodne materace. Ogółem firma na plus, tym bardziej, że z cenami nie przesadzają.

aniella
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2020, 15:03
Re: Łóżko do sypialni

autor: aniella » 25 mar 2020, 15:12

ja kupiłam super wygodny materac w sypialniaplus.pl - mega wygodnie i dobrze dobrany. Dzięki niemu ja się wysypiam i jestem rano mega wypoczęta. na prawdę polecam


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów