APP Mieszkania Kamieniec Wrocławski

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
KrzysztofWAR
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 paź 2018, 21:21
APP Mieszkania Kamieniec Wrocławski

autor: KrzysztofWAR » 03 paź 2018, 21:32

Chciałbym wypowiedzieć się i ocenić nowe mieszkania od dewelopera APP Mieszkania w Kamieńcu Wrocławskim. Jestem właśnie po podpisaniu umowy i przygotowaniu papierów do kredytu. Na tą chwilę oceniam bardzo dobrze obsługę firmy. dostałem wnikliwą kalkulacje dobrych opcji kredytowych, oglądałem wcześniejsze inwestycje dewelopera i stwierdzam że nie będe żałował decyzji. Doskonała lokalizacja fajny projekt przestronne wnętrza i co najważniejsze REWELACYJNA CENA. Polecam Pana Piotra który znam odpowiedz na nasze wszystkie szczegółowe pytania. Polecam .Krzysztof

Koreczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2020, 16:17
Re: APP Mieszkania Kamieniec Wrocławski

autor: Koreczka » 09 mar 2020, 16:27

Kupiłam mieszkanie od APP Mieszkania w Kamieńcu. Deweloper obiecywał zakończenie budowy do końca 2018r i podpisanie aktów notarialnych do 30.03.2019. Na chwilę obecną, a jest marzec 2020, inwestycja nadal jest nie skończona. Brak wody, brak drogi, niechlujnie wykonany parking, tynki w kiepskiej jakości, zaciekające balkony to dopiero wierzchołek góry lodowej. Deweloper twierdzi, że na nic nie ma wpływu i nic od niego nie zależy. Żenująca postawa. Odradzam zakup jakichkolwiek nieruchomości w tej spółce.

NatkaW
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2020, 10:20
Re: APP Mieszkania Kamieniec Wrocławski

autor: NatkaW » 08 maja 2020, 10:28

Koreczka czy mówisz o budowie na ul. Festynowej w Kamieńcu Wrocławskim?

Koreczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2020, 16:17
Re: APP Mieszkania Kamieniec Wrocławski

autor: Koreczka » 08 maja 2020, 10:58

[quote="NatkaW"]Koreczka czy mówisz o budowie na ul. Festynowej w Kamieńcu Wrocławskim?[/quote]

Tak, o Festynowej

NatkaW
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2020, 10:20
Re: APP Mieszkania Kamieniec Wrocławski

autor: NatkaW » 08 maja 2020, 12:24

Koreczka pisze:
NatkaW pisze:Koreczka czy mówisz o budowie na ul. Festynowej w Kamieńcu Wrocławskim?


Tak, o Festynowej


Piszę do Pani na priv. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Andi 24
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2020, 10:36
Re: APP Mieszkania Kamieniec Wrocławski

autor: Andi 24 » 18 maja 2020, 10:40

Koreczka pisze:
NatkaW pisze:Koreczka czy mówisz o budowie na ul. Festynowej w Kamieńcu Wrocławskim?


Tak, o Festynowej

Ja również zakupiłem tam mieszkanie i szczerze mówiąc , gdybym wiedział że to tyle potrwa zrezygnował bym od razu...

Jan_Kimonowicz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 20:44
Re: APP Mieszkania Kamieniec Wrocławski

autor: Jan_Kimonowicz » 13 cze 2020, 21:00

Ja również miałem wielkie NIESZCZĘŚCIE zakupić mieszkanie w wrocławskiej (lub ostrzeszowskiej - nie wiadomo, dokładnej siedziby firmy deweloper nie podaje, dziś już wiem czemu) firmie APP Mieszkania. Budowa dwóch niewielkich bloków trwa już grubo ponad rok (miała zakończyć się w marcu 2019 a jest czerwiec 2020) i jest pasmem porażek ze strony dewelopera. Ponad 60 rodzin jest w wielkim kłopocie, a deweloper nie odbiera telefonów a jeśli w ogóle to robi to z łaską. Inna sprawa, że powinien sam informować o postępach prac i sytuacji na budowie czego bezczelnie nie robi. Sytuacja nadaje się do telewizji, deweloper zrzuca winę na późne podłączenie prądu i gazu ale nie ma żadnych dowodów na to, że sam nie zawalił terminów. Zresztą, gaz został podpięty w grudniu 2019 i od tamtego czasu APP nie potrafi ukończyć budowy. Koronawirus przyszedł im w sukurs, ale w zasadzie wszystkie inne budowy naokoło trwają a ta jedna nie może się skończyć. Deweloper nie informuje swoich mieszkańców o sytuacji, czuje się bezkarny, nie wykonuje poprawek, które przecież są wymagane Ustawą i podpsianą Umową. Prace budowlane są zrobione "na odwal się", woda leje się po ścianach, parking się zapada, w odpływach kanalizacji znajdują się puszki, śmieci itp. Gdybym mógł cofnąć czas nigdy bym nie kupił u nich niczego, nawet truskawek na targu. Niestety, związałem się z nimi na długo. Inna sprawa, że już dzisiaj jestem pewien, że o żadnej rękojmi czy gwarancji nie będzie mowy, skoro Umowa z tym deweloperem to nieistotny świstek. Apeluje do wszystkich, którym kiedykolwiek przyjdzie do głowy kupić od nich mieszkanie: NIE ROBCIE TEGO!!!

Malgoska
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2020, 21:35
Re: APP Mieszkania Kamieniec Wrocławski

autor: Malgoska » 08 lip 2020, 21:48

Witam , ja również zakupiłam mieszkanie u tego dewelopera i jestem załamana . Jest 10 lipiec i nic się nie dzieje ! Mieszkanie powinno być oddane półtora roku temu !!! Nie można się skontaktować z Panem Piotrem nie odbiera ! Nie mamy terminu na przepisanie aktu własności jesteśmy w czarnej dupie ! To skandal ! Ludzie co robimy ???!!!!! Dajcie znać ? Czy z kimś z Państwa można się skontaktować ???? Proszę o kontakt ! Musimy coś z tym zrobić !

kora1
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2018, 19:27
Re: APP Mieszkania Kamieniec Wrocławski

autor: kora1 » 06 sie 2020, 19:39

a szukałaś kontaktów z ludzmi na forum (niebieskim) o nazwie tej ulicy??? inaczej nie moge tu pisac bo dostaje bana za reklame tego forum ale to co dzieje sie tam to jakaś farsa

marciax
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 11:57
Re: APP Mieszkania Kamieniec Wrocławski

autor: marciax » 18 wrz 2020, 11:59

Pan Piotr to jest teraz zajety promowaniem corki w Top Model i kupowaniem jej nowego mercedesa na 18stke a nie waszymi mieszkankami

takze cicho tam frajerzy

https://www.tvn.pl/programy/top-model,49,pc/aktualnosci,3774/top-model-karolina-zestresowala-sie-na-sesji,326069,n.html

od 1 minuty


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Gotowe projekty domów