Modernistyczny design w domu- meble, lampy i dodatki

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

krasko
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:39
Modernistyczny design w domu- meble, lampy i dodatki

autor: krasko » 11 lut 2020, 12:47

Witajcie.

Jestem obecnie w trakcie remontu i urzadzania calego mieszkania na nowo. :D

Poszukuje modernistycznych, desingerskich mebli, lamp i dodatkow do salonu. Prawie caly asoryment sieciowek juz znam, szukam czegos ciekawszego wzornictwem.

Mozecie polecic miejsce w ktorym kupie nowoczesne meble i dodatki dobrej jakosci?

Macie swoje sprawdzone sklepy? :?: :idea:

klimowicz78
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:06
Re: Modernistyczny design w domu- meble, lampy i dodatki

autor: klimowicz78 » 26 lut 2020, 12:12

Ciekawe modernistyczne oświetlenie widziałem na [więcej na mlamp.pl] U siebie mam bardziej klasyczne lampy, ale sam sklep jak najbardziej polecam. Mają naprawdę duży wybór :D

Magda.Olech
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 21 lis 2019, 10:43
Re: Modernistyczny design w domu- meble, lampy i dodatki

autor: Magda.Olech » 02 mar 2020, 9:54

Witaj :)
Ja narożnik oraz [więcej informacji poprzez PW] kupiłam w Mirjan24 :) Narożnik wygodny, a meble pratyczne.

katarzyna.mlynska4
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 26 cze 2018, 10:39
Re: Modernistyczny design w domu- meble, lampy i dodatki

autor: katarzyna.mlynska4 » 09 mar 2020, 11:43

Jeśli chodzi o meble to polecam markę MoonWood.me - świetne dębowe stoły. Widziałam też że szykują się z nową kolekcją mebli - de facto bardzo modernistyczną ;)

karolek256
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:32
Re: Modernistyczny design w domu- meble, lampy i dodatki

autor: karolek256 » 09 mar 2020, 15:27

Hm do modernistycznych założeń chyba najlepiej pasuje proste umeblowanie i dodatki. Ze swojej strony polecam półki modułowe - nowoczesne w formie, a przy tym maksymalizacja prostoty. Poza tym można je sobie dowolnie na ścianach pozawieszać. Praktyczna opcja jak ktoś stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Modernistyczny design w domu- meble, lampy i dodatki

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 02 kwie 2020, 14:17

W stylu modernistycznym priorytetem jest funkcjonalność. To styl, który zdecydowanie odcina się od wszelkich historycznych zdobień i stylów. Cechami charakterystycznymi dla tego typu wnętrz jest prostota form i przestrzeń. Aranżując je sięgamy po jasne kolory by maksymalnie powiększyć wizualnie przestrzeń i zatrzymać w niej światło.
9.jpg
9b.jpg
9a.jpg

Arkadiusz89
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2020, 12:17
Re: Modernistyczny design w domu- meble, lampy i dodatki

autor: Arkadiusz89 » 14 lip 2020, 12:03

Do takich wnętrz świetnie pasuje lampa CoeLux która wygląda jak okno. Można ją znaleźć na polight.me

marelnawro
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 04 cze 2020, 14:54
Re: Modernistyczny design w domu- meble, lampy i dodatki

autor: marelnawro » 14 lip 2020, 21:19

Może nie do końca to o co chodziło, ale tutaj jest sporo fajnych porad http://www.e-mieszkanie.pl Sam korzystałem 8)


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości

Gotowe projekty domów