Która sauna?

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Nawrot00
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 sty 2018, 9:51
Re: Która sauna?

autor: Nawrot00 » 02 sty 2019, 14:42

Ja polecam zajrzeć na: hop-sport.pl/sauny-na-podczerwien/ mają spory wybór modeli, więc można wybrać najlepszy dla siebie.

Laika_zyje_w-nas
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 sty 2019, 11:41
Re: Która sauna?

autor: Laika_zyje_w-nas » 09 sty 2019, 9:24

Sauna fińska jest zdecydowanie lepsza. Korzystałam z obu, więc na własnej skórze przekonałam się co i jak, wówczas zdecydowałam na kupno fińskiej.

Marian_55
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 09 mar 2016, 19:58
Re: Która sauna?

autor: Marian_55 » 25 wrz 2019, 13:01

Najlepsza jest tradycyjna sauna fińska. Jeżeli planujesz jej budowę w domu możesz kupić gotową kabinę lub osobiście zaplanować jej projekt. Osobiście polecałbym tą drugą opcję. Niezależnie co zdecydujesz pamiętaj, że w saunie najważniejszy jest piec. Musi mieć on odpowiednią moc dobraną do kubatury sauny i powinien być bezawaryjny. Najbezpieczniej wybrać piec od firmy Harvia. Jest to renomowana firma produkująca profesjonalne piece do saun. Polecam piec elektryczny ze sterownikiem.

wiktorwiktor85
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 gru 2015, 14:54
Re: Która sauna?

autor: wiktorwiktor85 » 08 lut 2020, 15:54

Co powiecie na budowę basenu przed domem ? bo ja już mam zamówionego fachowca na wiosnę i ruszamy z budową. Znalazłem bardzo dobrą firmę i cenowo wyszło to bardzo dobrze.

LeopoldBoberek78
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:55
Re: Która sauna?

autor: LeopoldBoberek78 » 05 mar 2020, 22:35

No taki basen to spełnienie marzeń ale kiedyś te marzenia trzeba spełnić... Ja właśnie jestem w trakcie rozmów z firmą Asmar , która oferuję budowę basenów i saun. Firma zaproponowała mi bardzo dobrą cenę i moim zdaniem nie mam nad czym się zastanawiać.

wojcik.tomek82
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:14
Re: Która sauna?

autor: wojcik.tomek82 » 05 cze 2020, 11:51

przy takich inwestycjach warto pomyśleć o fotowoltaice bo zużycie prądu będzie dość spore

MariuszMarcz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:55
Re: Która sauna?

autor: MariuszMarcz » 24 lip 2020, 11:17

Też marzy mi się sauna...a marzenia się spełniają prawda? :lol:

davvid91
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 09 kwie 2020, 14:38
Re: Która sauna?

autor: davvid91 » 24 lip 2020, 13:41

ja przy swojej saunie musiałem montować fotowoltaikę bo bym na prąd nie wyrobił

Aleksander98
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 01 paź 2020, 11:42
Re: Która sauna?

autor: Aleksander98 » 19 paź 2020, 22:24

Ja słyszałem, że budową takich saun zajmuję się ta firma CARPENTER i powiem wam, że miałem okazje korzystać z sauny u mojego brata i to super sprawa. W przyszłości zamierzam również taką saunę mieć.

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: Która sauna?

autor: BartekKowalski » 18 sty 2021, 12:29

Myślę, że warto rozważyć także wybór sauny fińskiej. Sam taką posiadam i jestem bardzo z niej zadowolony. Pomieszczenie jest dobrze przemyślane, estetyczne i komfortowe. Doskonale sprawdza się podczas wieczornego relaksu po ciężkim dniu pracy. Więcej informacji możesz znaleźć na stronie: saunybaseny.pl/uslugi/budowa-saun.

Tadeuszka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2021, 10:33
Re: Która sauna?

autor: Tadeuszka » 22 sty 2021, 11:18

Mam od kilku miesięcy kabinę jednoosobową Infraline z promiennikami kwarcowymi i jestem zadowolony. Przekopałem internety i do skorzystania z ich oferty przekonały mnie pozytywne opinie. Rzeczywiście, nie zawiodłem się. Dobrze mi doradzili, a sama sauna zbudowana z dobrej jakości materiałów. Rachunek za prąd nie wzrósł nam jakoś ekstremalnie, a regularnie korzystamy 2 razy w tygodniu.

majkaokulicka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2022, 9:40
Re: Która sauna?

autor: majkaokulicka » 19 sie 2022, 9:43

Moim zdaniem najlepsza sauna to ta, z której będziesz korzystał najczęściej.

Sauny oferują wiele korzyści zdrowotnych, w tym poprawę krążenia, oczyszczenie skóry i złagodzenie bólów mięśni. Jednak nie wszystkie sauny są jednakowe. Niektóre są wygodniejsze od innych lub mają cechy, które sprawiają, że lepiej nadają się do określonych celów.

Najlepsza sauna dla Ciebie zależy od Twoich osobistych preferencji i potrzeb. Zrób badania, aby znaleźć model, który jest dla Ciebie odpowiedni, a następnie upewnij się, że używasz go regularnie, aby uzyskać maksymalne korzyści!

Moim zdaniem najlepsze są sauny ogrodowe typu beczka przykład

Obrazek

źródło: koba-sauna.pl

Pozdrawiam i powodzenia w dalszej dyskusji


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów