Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: Redakcja » 31 lip 2019, 9:15

Dobrze zaprojektowane i skonfigurowane meble kuchenne to inwestycja na lata. Jeśli obawiamy się, że w razie jakichkolwiek uszkodzeń czy konieczności w Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu? >>
Redakcja

petunia99
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 31 lip 2019, 8:54
Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: petunia99 » 31 lip 2019, 9:15

Moja kuchnia jest na tyle mała, że zaufałam ekspertom z Max Kuchnie i zainwestowałam w kuchnię na wymiar. Jestem bardzo zadowolona, mam coś podobnego do tej aranżacji: Obrazek Także polecam takie rozwiązania i tych specjalistów. Dużo rzeczy mi doradzili, trochę odradzili. Kuchnie mam ponad rok i super się sprawdza

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: asiax84 » 19 sie 2019, 15:11

Kuchnie na wymiar są według mnie najlepszej jakości, miałam już kilka mebli w kuchni, ale te są najlepsze

Grzesiekkatowice
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 31 sie 2017, 16:28
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:
Re: Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: Grzesiekkatowice » 23 sie 2019, 7:16

Jeżeli zamawiamy kuchnie na wymiar to mam propozycję aby się zastanowić nad montażem czujnika ruchu do włączania lamp ledowych w szafkach. Możemy go zamontować np. pod górną szafką przy wejściu do kuchni i wtedy możemy załączać ledy przy wejściu do kuchni nie dotykając przełącznika. Co o tym sądzicieObrazek
Modnestol

tomek3212
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 7:54
Re: Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: tomek3212 » 23 sie 2019, 7:59

Ja swoja kuchnię zamawiam z firmy Gozdanin. Jeśli miałbym wybierać drugi raz, to tylko i wyłącznie ich usługi. Meble pod zabudowę sprawdzają się znakomicie.

awwa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:51
Re: Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: awwa » 30 wrz 2019, 20:54

Ja mam akurat robione na zamówienie, zależy jakie chcesz bo można kupić gotowe. ja miałam specjalne wymagania i robiłam piękne mebelki w janas Meble, zobacz sobie. Piękne meble robią!

magkob
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:59
Re: Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: magkob » 02 paź 2019, 12:18

My rozważaliśmy na początku takie meble, ale projektant nas odwiódł od tego pomysłu i włąsciwie to jestesmy obecnie z tego powodu bardzo zadowoleni! Meble nie wyszły nas dużo drożej a faktycznie wszystko pasuję do naszej kuchni, dodatkowo jakość mebli jest naprawdę bardzo dobra.

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: waldi79 » 04 lut 2020, 11:00

Ja preferuję własne i oryginalne projekty, dlatego nam kuchnie wykonała firma Wosmebl z Rzeszowa. Wysokiej jakości wykonane meble :)

dariuszu
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 16 lut 2015, 20:17
Re: Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: dariuszu » 25 lut 2020, 14:56

Grzesiekkatowice pisze:Jeżeli zamawiamy kuchnie na wymiar to mam propozycję aby się zastanowić nad montażem czujnika ruchu do włączania lamp ledowych w szafkach. Możemy go zamontować np. pod górną szafką przy wejściu do kuchni i wtedy możemy załączać ledy przy wejściu do kuchni nie dotykając przełącznika. Co o tym sądzicieObrazek


Bardzo mi sie podoba właśnie taka aranżacja w kuchni. Pytanie jak ktoś nie chce płytek, a przeźroczyste panele ze szkła to jak ma wykończyć taką ścianę przed panelami? Bo rozumiem, że kamienia tam dać nie można?
dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: e-Rzecznik_Magnat » 28 lut 2020, 10:40

Szanowny Panie,
Montaż kamienia dekoracyjnego w ten sposób może być utrudniony ze względu na jego grubość. Jeżeli zależy Panu na osiągnięciu ciekawego efektu dekoracyjnego, to rekomenduję np. zastosowanie tynku mineralnego Magnat Beton Style. Tynk jest łatwy w aplikacji, przyczepny do podłoża, pozwala minimalnym nakładem pracy uzyskać na powierzchni efekt surowego betonu wraz z jego charakterystycznymi cechami: kolorystyką, ubytkami lub wżerami. Po wyschnięciu może być „przykryty” panelami szklanymi.

adamsobczak90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:45
Re: Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: adamsobczak90 » 16 gru 2020, 8:52

W sklepie Mebel Partner z mojego doświadczenia wiem, że jest zawsze bardzo duży wybór mebli więc warto będzie tam zajrzeć i znajdziesz coś atrakcyjnego. Sklep sprzedaje dużo mebli i w sumie ciągle nad tą ofertą pracuje więc faktycznie można sensowne propozycje tam dla siebie znaleźć.

lorenss
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 22 lis 2018, 11:14
Re: Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: lorenss » 20 gru 2020, 20:58

Ciekawe propozycje.

MoniMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 26 paź 2018, 7:59
Re: Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: MoniMil » 22 gru 2020, 10:46

Zdecydowanie gotowe ze sklepu! W niższej cenie możesz uzyskać ten sam efekt dzięki meblom modułowym. Zobacz jak pięknie mogą wyglądać: [więcej informacji poprzez PW]

sochaarek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 26 paź 2020, 8:38
Re: Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: sochaarek » 19 sty 2021, 14:57

Kuchnie najlepiej robi się na wymiar, a to nie tylko moje zdanie, tylko nawet na branżowych blogach powiedzmy ludzie się chwalą realizacjami.

Miler4
Aktywny
Aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 09 lut 2021, 13:50
Re: Kuchnia na wymiar, czy gotowe meble ze sklepu?

autor: Miler4 » 18 lut 2021, 12:03

Potwierdzam, że po meble kuchenne warto się zgłosić do Luvio w Warszawie ze względu na mnogość blatów do wyboru, też modeli wydłużonych. Możesz zrobić kuchnię profesjonalną całkowicie, jak w gastronomii bez poświęcania ogromnego budżetu tak naprawdę.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów