Tanie meble do salonu

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 209
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
Re: Tanie meble do salonu

autor: Kriss9 » 10 lut 2020, 11:12

Z tych bardziej luksusowych, bardzo wygodnych narożników to polecam ci Obrazek. Za przesyłkę w tym sklepie nic nie płaciłem. Meble dostałem zdaje się w niecały tydzień, oczywiście licząc dni robocze. O tyle dobry sklep, bo możesz wszystkie meble skompletować w jednym miejscu wraz z podstawowymi akcesoriami dekoracyjnymi. Moja żona w tym sklepie spędziła wiele godzin i udało się stworzyć fajny klimat. Wydatek średni, a jakość mebli wysoka. Tak bym podsumował współpracę ostatecznie.

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Re: Tanie meble do salonu

autor: jeremi_ » 17 lut 2020, 9:52

A my zamawialiśmy narożnik modułowy w sklepie polskiego producenta Caya Design. Bardzo wysoka jakość, korzystne ceny, szybka realizacja zamówień. Mamy narożnik AREZZO z dużą ilością funkcji relaksu jak zagłówki czy podłokietniki. Mega fajne meble :)

marta29
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 04 lis 2019, 9:13
Re: Tanie meble do salonu

autor: marta29 » 25 lut 2020, 8:20

ładne meble do salonu i w bardzo przystępnych cenach robi Puszman. myślę, że ich produkty są warte postawienia na nich :)

JagaK
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 12:05
Re: Tanie meble do salonu

autor: JagaK » 25 mar 2020, 12:08

Szczerze polecam meble z których korzystam już kilka ładnych lat. Myślałam, że poprzez użytek wytrą się bądź rozlecą. Zdziwiłam się bo otrzymałam solidne meble, z których korzystam już 9 lat.
[Kielecka Fabryka Mebli]

adamsobczak90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:45
Re: Tanie meble do salonu

autor: adamsobczak90 » 19 cze 2020, 9:41

Sprawdzaj jak wyglądają dokładnie meble przygotowane za pośrednictwem Mebel Partner. Bardzo dużo nowoczesnych projektów, meble o świetnym wyglądzie, które mają również walory użytkowe i faktycznie będą takim wyborem, z którego będziemy w 100% zadowoleni.

TomaszKostka
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 mar 2018, 11:39
Re: Tanie meble do salonu

autor: TomaszKostka » 22 lip 2020, 13:39

Może nie są zbyt tanie. Nie wiem, ale dla mnie dobre meble ma firma Wioleks.

izkass
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 30 lip 2020, 20:11
Re: Tanie meble do salonu

autor: izkass » 31 sie 2020, 19:12

Ja ze swojej strony mogę polecić Meblownie.
Zamawiałam u nich meble o nowego domu o przyznam, że są bardzo dobrej jakości. A cena niska :D

daniel36wilk12
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 lip 2020, 11:02
Re: Tanie meble do salonu

autor: daniel36wilk12 » 01 paź 2020, 17:21

Zastanawiam się czy do swojego salonu w domu kupić narożnik czy sofę. Bardzo podoba mi się ten: Obrazek Jednak nie jestem przekonana czy to jest to na 100%. Co wy sądzicie. Co jest według Was lepsze. Często u mnie nocują osoby dlatego chciałam aby była w nim również opcja spania jest to dla mnie konieczne. A co wy wybraliście dla siebie sofę czy narożnik?

Mariusz9
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:30
Re: Tanie meble do salonu

autor: Mariusz9 » 12 paź 2020, 7:35

Meble do salonu to inwestycja na lata, dlatego warto zdecydować się na coś lepszego :) Ja niedawno też stanąłem przed takim dylematem i kupiłem wyposażenie w Szynaka Meble :) Powiem Ci, że warto dołożyć, by potem przez długie lata cieszyć się trwałością naszych mebli, a te wykonane z wysokiej klasy materiałów będą też praktyczne w użytkowaniu ;)

Zosia76
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 08 paź 2018, 7:00
Re: Tanie meble do salonu

autor: Zosia76 » 12 paź 2020, 8:53

Jakość nie zawsze idzie w parze z ceną. Moje budżetowe [więcej informacji poprzez PW] zaskoczyły mnie swoją trwałością. To już dobrych 8 lat jak nie więcej a one dalej są jak nowe.

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: Tanie meble do salonu

autor: BartekKowalski » 14 paź 2020, 9:00

Bardzo ładny narożnik Kriss. Mam u siebie podobny i jestem zadowolony.

sochaarek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 26 paź 2020, 8:38
Re: Tanie meble do salonu

autor: sochaarek » 10 lis 2020, 8:56

Jeśli chodzi o nieduże wnętrze to ja miałem taki problem i wpasowałem sobie do niego od Besimo. Ma niewielkie boki więc ten rozmiar dzięki temu jest nieduży, a mocna kolorystka jest fajnym kontrastem do wnętrza. Szybko była gotowa, bo w ciągu tygodnia do mnie dotarła, dostawa z wniesieniem więc dla kupującego pełna wygoda.

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Tanie meble do salonu

autor: Szydlak » 18 lis 2020, 10:26

W ofercie Besimo w dobrej cenie jest sofa Astana, bez boków, na nóżkach więc bardzo prosta forma i jak masz małe wnętrze to się będzie fajnie wpisywać, tylko nie ma opcji spania więc jeśli tego nie potrzebujesz to ogólnie fajny wybór.

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: Tanie meble do salonu

autor: BartekKowalski » 23 lis 2020, 21:17

Ja szukam teraz fajnego narożnika do salonu. Najlepiej do ok 2 tysięcy zł.

adamsobczak90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:45
Re: Tanie meble do salonu

autor: adamsobczak90 » 16 gru 2020, 8:50

Wejdź na Mebel Partner i masz tam do wyboru tak wiele różnych mebli, że znalezienie atrakcyjnej propozycji nie powinno stanowić problemu. Spory wybór mebli sprawia, że chyba każdy będzie w stanie coś sensownego dla siebie wybrać i będzie mógł stworzyć wnętrza, z których będzie zadowolony.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów