Prawo budowlane - adwokat śląskie pilnie poszukiwany

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

edek55
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2018, 13:04
Prawo budowlane - adwokat śląskie pilnie poszukiwany

autor: edek55 » 13 wrz 2018, 13:13

Pilnie poszukiwany adwokat specjalizujący się w sprawach o odszkodowania za niedotrzymanie terminu budowy itd.
Zwykli adwokaci się wysypują więc będę wdzięczny za namiary

bajkowa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 31 sie 2018, 13:20
Re: Prawo budowlane - adwokat śląskie pilnie poszukiwany

autor: bajkowa » 19 gru 2018, 20:45

Na śląsku to znam jednego adwokata, chociaż rzeczywiście nie jestem pewna czy prawem budowlanym się zajmuje. Sprawa moim zdaniem nie wydaje się być trudna więc może i wziął taką sprawę na swoje barki. A jest to naprawdę znakomity adwokat, z powołania, a nie w pogoni za pieniędzmi. Wielu znajomych również go sobie chwali, więc warto się z nim skontaktować.

anik92
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:27
Re: Prawo budowlane - adwokat śląskie pilnie poszukiwany

autor: anik92 » 12 kwie 2019, 16:25

Ze śląska polecam sprawdzonego adwokata Piotr Banczyk.

bomba99
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:21
Re: Prawo budowlane - adwokat śląskie pilnie poszukiwany

autor: bomba99 » 28 maja 2019, 15:42

Ja od siebie mogę wam polecić kancelarię adwokacką właśnie na terenie Katowic. Tutaj sprawdz kancelaria adwokacka katowice. Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną pomocą prawną. Kancelaria ta ma szeroki zakres specjalizacji, więc na pewno będziecie zadowoleni z tego wyboru. Możecie też poczytać opinie o tej kancelarii, które są świetne.

bajkowa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 31 sie 2018, 13:20
Re: Prawo budowlane - adwokat śląskie pilnie poszukiwany

autor: bajkowa » 20 sie 2019, 14:41

Myślę, że najpierw trzeba zrobić dobry research. Nie tylko w internecie, ale też wśród znajomych. Tak samo zrobiłam ja i dlatego chyba dobrze wybrałam. Kilku znajomych poleciło mi kancelarię adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic. Ja jeszcze dodatkowo sprawdziłam opinie o nich na google i na podstawie tego wszystkiego wybrałam ich.

szymek33
Aktywny
Aktywny
Posty: 135
Rejestracja: 05 lis 2016, 9:46
Re: Prawo budowlane - adwokat śląskie pilnie poszukiwany

autor: szymek33 » 06 wrz 2019, 21:07

Mogę Ci polecić dobrego adwokata z Bydgoszczy. Kancelaria Adwokacką Karol Bryś - zajmowała się sprawą o odszkodowanie dla mojego kuzyna i sprawa, choć trochę się ciągnęła, zakończyła się po myśli kuzyna. W czym przede wszystkim zasługa p. Karola Brysia. Można mu albo od razu powierzyć całą sprawę, albo poprosić o doraźną poradę - to już jak wolisz i jak ci wygodniej.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Prawo budowlane - adwokat śląskie pilnie poszukiwany

autor: Majaja » 24 wrz 2019, 9:06

Kancelaria Adwokacka Dariusza Kotłowskiego w Katowicach - polecam. Bardzo dobry kontakt i rzeczowe podejście do sprawy.

felicja64
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:02
Re: Prawo budowlane - adwokat śląskie pilnie poszukiwany

autor: felicja64 » 21 gru 2019, 20:28

W Trójmieście jest świetny prawnik, który zapewne i w tej dziedzinie pomoże, skontaktuj się z mec. Cejrowskim z Tczewa - mega doświadczony i rzeczowy

anastazja4390
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 21 lut 2014, 18:30
Re: Prawo budowlane - adwokat śląskie pilnie poszukiwany

autor: anastazja4390 » 13 sty 2020, 21:38

Akurat kancelarie Cejrowskiego znam, znajoma miała sprawę spadkową w której on jej pomagała i bardzo chwaliła.

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Prawo budowlane - adwokat śląskie pilnie poszukiwany

autor: waldi79 » 21 lut 2020, 10:03

Generalnie wydaje mi się, że w tej sytuacji warto skontaktować się z Kancelarią dr Dariusza Kotlewskiego. Ci ludzie wiedzą co robią. Bardzo skuteczni i rzetelni we współpracy.


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów