Obróbka płyty betonowej anhydtrytu i aluminium

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

horm22
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2020, 0:05
Obróbka płyty betonowej anhydtrytu i aluminium

autor: horm22 » 16 lut 2020, 0:11

Witam
Chcę zakryć na antresoli łączenie płyty betonowej na której jest wylana wylewka anhydrydowa a na tym listwa aluminiowa która będzie trzymać szkło nad antresolą. To wszystko ma około 40 cm wysokości. Nie chcę tego łączyć płytą gipsowa ponieważ pogrubi mi całą konstrukcje. Najlepiej żeby całe to rozwiązanie było najcieńsze z możliwych i oczywiście żeby nie było ryzyko pęknięcia lub zarysowania tego łączenie.
JAK TO ROZWIĄZAĆ?

Wiesław11
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2020, 23:13
Re: Obróbka płyty betonowej anhydtrytu i aluminium

autor: Wiesław11 » 29 lut 2020, 23:16

Polecam, zebys sie odezwal do: Żelbetex, pracuja tam konkretni ludzie, wiec chlop na pewno cos podpowie. Mnie bardzo pomogli

Rokiko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2016, 11:00
Re: Obróbka płyty betonowej anhydtrytu i aluminium

autor: Rokiko » 01 mar 2020, 20:30

Może wykorzystać do tego beton architektoniczny który daje się fajnie obrabiać i dobrze wygląda. Zobacz sobie jak można go wykorzystać i co można z nim zrobić http://www.e-mieszkanie.pl/a/beton-arch ... 10777.html


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów