Szklane drzwi-jak dokonać wyboru?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

cleopatraaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Szklane drzwi-jak dokonać wyboru?

autor: cleopatraaa » 26 lut 2019, 14:48

Mam w planie swój pokój dzienny przedzielić na dwa mniejsze pomieszczenia i tym samym wygospodarować miejsce na małą sypialnię. Ponieważ w pokoju jest tylko jedno okno pomyślałam o szklanych drzwiach. Ma ktoś z Was może takie rozwiązanie? Możecie polecić kogoś sprawdzonego?

swen
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:38
Re: Szklane drzwi-jak dokonać wyboru?

autor: swen » 27 lut 2019, 11:30

Moim zdaniem zdecydowanie powinnaś zlecić to zadanie firmie, która takimi tematami zajmuje się na co dzień. Ja mam takie rozwiązanie i jak na samym początku byłem sceptycznie nastawiony, tak teraz uważam, że lepiej wybrać nie mogłem. Szukając firmy kierowałem się wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Zdecydowałem się na http://esglas.pl/oferta/drzwi-szklane/ . Wykonali projekt dokładnie pod moje potrzeby i wymagania. Resztą także zajęli się kompleksowo. Naprawdę pełen profesjonalizm godny polecenia.

budującakobieta
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 24 paź 2010, 20:32
Lokalizacja: Kraków
Re: Szklane drzwi-jak dokonać wyboru?

autor: budującakobieta » 07 mar 2019, 13:16

A może takie drzwi? Drzwi loftowe lub ewentualnie w formie prostej szklanej ściany https://abcdomkrakow.pl/drzwi-wewnetrzne/szklane-krakow/. U znajomych widziałam takie z industrialne i wyglądały bardzo fajnie. Aż szkoda, że nie mam gdzie takich wstawić.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Szklane drzwi-jak dokonać wyboru?

autor: Majaja » 14 lut 2020, 15:12

Nam robili drzwi i balustrady w ML System - polecam z czystym sumieniem. Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do tematu.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Szklane drzwi-jak dokonać wyboru?

autor: lideropinii » 15 lut 2020, 19:01

Firma, która ma w swojej ofercie takie drzwi, raczej nie szklarz, jedyne sensowne wyjście w tym przypadku.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Magda.Olech
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 21 lis 2019, 10:43
Re: Szklane drzwi-jak dokonać wyboru?

autor: Magda.Olech » 09 mar 2020, 10:35

Ja zdecydowałam się na takie drzwi przesuwne: [więcej informacji poprzez PW]

Andrzeju1
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 lut 2020, 12:35
Re: Szklane drzwi-jak dokonać wyboru?

autor: Andrzeju1 » 09 mar 2020, 19:29

Ważne, aby zorientować się na rynku i wybrać odpowiednią firmę. Szklane drzwi wyglądają świetnie i nowocześnie. Prywatnie korzystałem z usług firmy szklane.eu. Jestem bardzo zadowolony.

adamwar3
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 kwie 2020, 10:55
Re: Szklane drzwi-jak dokonać wyboru?

autor: adamwar3 » 02 kwie 2020, 11:01

Ja poszukałem w internecie drzwi jakie mi się podobają. Niestety cena była bardzo wysoka... Zamówiłem drzwi od szklane.eu. Wykonali projekt profesjonalnie.

olesek33
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 kwie 2020, 15:31
Re: Szklane drzwi-jak dokonać wyboru?

autor: olesek33 » 29 kwie 2020, 19:06

Mnie się bardzo podobają te drzwi szklane Obrazek Super charakter, lubię taki loftowy styl :)


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów