Sprawdzony deweloper Szczecin

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

polinkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 01 kwie 2019, 6:43
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: polinkaa » 13 lut 2020, 10:43

jeremi_ pisze:Kupiłem własnie mieszkanie od jednego z deweloperów w Szczecinie. no i teraz największe wyzwanie - wykańczanie! Macie namiary na jakieś sprawdzone ekipy, architektów itd którzy byliby w stanie mi w tym pomóc? Zależy mi na czasie a sam nie mam głowy do wyboru instalacji, mebli itd.



Oj trudne zadanie Cię czeka bo sam wybór takich fachowców wcale łatwy nie jest. Ja tam ze swojej strony polecam firmę NMSZCZECIN, oni się tym zajmują profesjonalnie i mają już spore doświadczenie i wiele fajnych realizacji na koncie. Najpierw spotykasz się z architektem i z nim tworzysz projekt, a potem on już pilnuje ekipy, która go krok po kroku realizuje. Na koniec zakładasz kapcie i się wprowadzasz ;p sama sprawdzałam - polecam!

Awatar użytkownika
lamur
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 20 kwie 2018, 15:09
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: lamur » 27 paź 2020, 11:32

Co prawda dobry deweloper Szczecin, o którym chcę wspomnieć dopiero wkracza na szczeciński rynek nieruchomości, jednak mam z nim doświadczenie, gdy powstawały inwestycje na dolnym śląsku - we Wrocławiu i Legnicy. Firma PCG wybudowała już ponad 450 mieszkań we Wrocławiu, a od 2019 ruszył kolejny projekty-pierwsza inwestycja apartamentowa w Szczecinie, z bezpośrednim dostępem do Zalewu Szczecińskiego.

adamsobczak90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:45
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: adamsobczak90 » 16 gru 2020, 12:24

Zainteresowałam się lokalem usługowym z widokiem na Odrę w Szczecinie Wielka Odrzańska Invest. Deweloper odchodzi od zwykłego budownictwa na rzecz pełnego luksusu i po prostu dobrego dopasowania do gustów inwestorów. Aluminiowe okna, otwarte przestrzenie, doświadczenie przede wszystkim i pewność, że jak kupisz to dostaniesz to, czego chciałeś to jednak do mnie przemawia. Inwestuję na rynku nieruchomości od ponad 20 lat, a takiej inwestycji z potencjałem w Szczecinie nie wiedziałam.

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: dariaborowinka » 30 mar 2021, 10:12

Ogólnie to teraz sporo mieszkań się buduje w Szczecinie. Sprawdz sobie dewelopera modehpolmo - mają kilka bardzo fajnych miejscówek teraz - może ci akurat podpasują. Bo moim zdaniem mieszkania bardzo fajne, w dobrych lokalizacjach i cenach


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów