Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

TopProduct
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 23 maja 2018, 11:21
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: TopProduct » 26 mar 2019, 10:10

Co prawda tutaj każda opinia będzie inna, natomiast mi osobiście najbardziej podoba się suszarka Babyliss serii Pro, uważam że jest wysokiej jakości plus do tego nie niszczy naszych włosów.

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: yaska » 26 mar 2019, 10:24

TomeczekBBS pisze:Ja ostatnio na Dzień Kobiet kupiłem suszarkę babyliss, ale nie pamiętam jaki model dokładnie. Jest biała i ma złote wstawki. Podobno jakaś nowa linia, ktróra dodatkowo dba o włosy. Żona bardzo zadowolona.

To chyba babyliss exclusive, biała ze złotymi wstawkami. Faktycznie fajna, lekka i dość szybko suszy, używałam ostatnio u mamy, bo nie wzięłam swojej. No i cena niezła, z tego co się orientowałam

Awatar użytkownika
TomeczekBBS
Aktywny
Aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 09 mar 2017, 12:23
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: TomeczekBBS » 04 kwie 2019, 10:46

Masz rację :) To dokładnie o tę linię mi chodziło. Dodam, że żona zachwycona i już planuje zakup kolejnego sprzętu od babyliss, więc prezent na pewno był trafiony.

lukasik84
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwie 2019, 20:38
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: lukasik84 » 10 kwie 2019, 21:08

Siostrze i małżonce zakupiłem Remingtony o mocy 2400 watt i są bardzo zadowolone, wystarczy poczytań zestawienia, masę tego w internecie i nie ma problemu z wyborem.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: smichalek » 11 kwie 2019, 6:12

Trzymajcie namiary - https://www.fryzomania.pl/blog/top-10-najlepsze-suszarki-do-wlosow-do-300zl.html Pewnie, że warto. Wiadomo, że są też wielokrotnie droższe suszarki, ale czy to ma sens? W tym budżecie pod potrzeby domowe na spokojnie znajdziecie coś sensownego.

Limando
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwie 2019, 8:43
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: Limando » 11 kwie 2019, 8:46

W zasadzie warto brać tutaj pod uwagę dwie marki: Remingtona oraz Babyliss serii Pro, nawet dokładając nieco więcej mamy pewność co do ich wysokiej jakości i klasy użytkowania, nie niszczą oraz nie osłabiają naszych włosów.

Awatar użytkownika
agaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 05 kwie 2016, 20:03
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: agaa » 15 kwie 2019, 8:33

Od sześciu lat mam suszarkę Philips z jonizacją i jestem z niej bardzo zadowolona. Mam włosy średniej długości, bardzo cienkie. Z tego co widziałam w internecie tego akurat modelu już nie ma, zastąpiony nowszymi.

Nicolette
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 20 sie 2018, 20:57
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: Nicolette » 15 kwie 2019, 9:27

Z moich obserwacji wynika że cenowo i jakościowo aktualnie dosyć dobrze prezentuje się Babyliss. Wspomniana już seria PRO np. model 6613DE to koszt niecałe 200 złotych wg. Ceneo; najtaniej aktualnie w sferisie a oferuje całkiem sporo wraz z jonizacją. A duży plus to dłuższa 3letnia gwarancja.

Awatar użytkownika
TomeczekBBS
Aktywny
Aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 09 mar 2017, 12:23
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: TomeczekBBS » 26 kwie 2019, 13:38

Widzę, że sporo facetów udziela się w dyskusji. Fajnie :) Dodam jeszcze do kwestii babyliss, że u nich sprawa jest fajna, bo mają fajny i trwały sprzęt, w zasadzie na każdej półce cenowej, więc można spokojnie wybrać to, czego akurat się potrzebuje, a i często zdarzają się promocje. Poza tym dbają aby produkty były bezpieczne dla naszych włosów więc moim zdaniem to dobry wybór

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: smichalek » 08 lis 2019, 7:12

Nie twierdzę, że jest najlepsza ze wszystkich, jakie są dostępne na rynku, ale ogólnie uważam, że warto - Valera Salon Exclusive PRO Master 3.2 Ionic. Kawał solidnego rozwiązania, a przede wszystkim sprzęcik z jonizacją.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: ArkadiuszKrol » 10 lis 2019, 10:55

Dzięki za propozycje. Właśnie czegoś takiego szukałem.

Marekmarko
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:07
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: Marekmarko » 26 lis 2019, 21:14

ja swojej żonie teraz na urodziny kupiłem suszarkę babyliss z serii exclusive, w sumie kupiłem ją też trochę dla siebie, bo ona codziennie rano te włosy suszy a ta suszarka jest cicha- co się naprawdę rano decenia. Z tego co zauważyłem zona jest zadowolona, bo długo czasu przy tym suszeniu nie spędza, bo ona ma funkcje turbo. Wygląda ładnie co jest jest dodatkowym pluem i dla portfela to jeszcze nie jest tragedia bo kosztowała tylko 189zł a ma konkretną moc

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: yaska » 30 lis 2019, 9:24

Moja mama na świeta chciałaby dostać suszarkę, a że babyliss już sprawdziłam na własnej skórze to pójdę w tą samą markę. Model 6730E wygląda obiecująco, ma do wyboru kilka końcówek, między inny dyfuzor, no i kilka stopni regulacji temperatury, więc można dopasować do róznych rodzajów włosów i nie zniszczyć ich.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: smichalek » 15 sty 2020, 7:11

Wiadomo, że mało kto zwraca na to uwagę tzn. wybiera jakieś konkretne. A pomiędzy nimi naprawdę widać ogromne różnice.

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: yaska » 31 sty 2020, 14:26

Kupiłam właśnie ten model, po ponad miesiącu testów oceniamy z mamą na duży plus. Lekka, poręczna, z dużą mocą, włos suszy się szybko, podmuch powietrza jest na tyle duży, że nie trzeba wcale ustawać najwyższej temperatury, żeby szybko wysuszyć włosy, a to jak wiadomo jest dla nich zdrowsze.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów