Praca za granicą

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Praca za granicą

autor: waldi79 » 06 lis 2019, 11:00

Permont to najlepsza firma pośrednicząca w wyjazdach do pracy. Rewelacja, udalo mi się wiele dzieki im zarobić i wiem że mogę liczyć na stały kontakt z ich strony. :D

kiniakinga
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 21 wrz 2017, 14:04
Re: Praca za granicą

autor: kiniakinga » 17 gru 2019, 18:06

Jak praca zagranicą to może w Niemczech. Tak już jakiś czas mają ogromne zapotrzebowanie na opiekunki seniorów. Jak widać nawet mężczyźni potrzebni są w takim zawodzie, czego dowiedziałam się z poradnika. Ubolewam nad tym, że u nas nie jest to zupełnie popularne i osoby starsze oddaje się do domu starców lub domów opieki.

Awatar użytkownika
francisco.swaniawski
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:38
Re: Praca za granicą

autor: francisco.swaniawski » 03 sty 2020, 15:44

Rynek pracy w Polsce kompletnie się zmienił. Nie trzeba wyjeżdżać za granicę by dobrze zarobić. W sieci możecie znaleźć wiele stanowisk pracy, która będzie Wam odpowiadać. Teraz praca szuka człowieka, nie na odwrót. Na Nowy Rok zastanawiam się nad ofertą kierownika zespołu agentów co o tym myślicie?

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Praca za granicą

autor: Majaja » 30 sty 2020, 13:49

Jako fachowiec z wieloletnim doświadczeniem w Polsce zarabiałem ochłapy. Od 2 lat pracuje w Niemczech (pośrednikiem jest Humanus) i dopiero tam zobaczyłem, jak powinien być traktowany pracownik. Niby wiem, że w większości jest to zasługa agencji, która pilnuje wszystkiego ale jednak o wiele lepiej mi sie zyje odkad tam jestem.

mili
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 14 mar 2019, 21:35
Re: Praca za granicą

autor: mili » 11 lut 2020, 17:56

Podczas szukania pracy za granicą warto sobie postawić pewne wytyczne jakimi chcemy się kierować przy wyborze konkretnej ścieżki kariery. Praca musi być przede wszystkim satysfakcjonująca i dobrze płatna. W innym przypadku nie będziemy zadowoleni na dłuższą metę, a bardziej sfrustrowani. Dla większości kobiet optymalnym wyjściem z sytuacji jest zostanie opiekunkom osoby starszej. Mogą się w takiej pracy realizować dzięki swoim naturalnym zasobom. Oczywiście trzeba szukać ofert przez sprawdzone agencje pracy. W sieci wiele komentujących poleca m.in. aterima-med, działającą na rynku od wielu lat. Na renomę i zaufanie trzeba sobie jak widać zapracować.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2020, 16:07 przez mili, łącznie zmieniany 2 razy.

Ooo900
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2020, 16:58
Re: Praca za granicą

autor: Ooo900 » 26 lut 2020, 17:04

Ja mogę polecić tę agencję: poland workforce. Polecam bardzo, bo warunki pracy były naprawdę dobre. Wyjechałem dzięki tej agencji już dwa razy, raz do Francji, a drugi do Niemiec i byłem bardzo zadowolony. Przy obecnych warunkach w kraju zgłoszę się chyba do nich trzeci raz :D Mają również fajne oferty dla budowlańców.

RusinWwa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2020, 15:02
Re: Praca za granicą

autor: RusinWwa » 17 mar 2020, 15:17

Ja obecnie szukam pracy na budowlance do wykończeń wnętrz , myślę nad irlandią albo słowacja/słowenia. Stawki jak patrzę są od 14 Euro - 20 Euro za godzinę , przynajmniej patrząc na oferty pracy, myślę nad wyjazdem na rok, dwa lata i spróbować czegoś innego . Niestety ale w Giżycku jest już za duża konkurencja i często wykorzystują za grosze, do Warszawy nawet nie myślę wrócić 5 tys. strat miałem po nie zapłaconej robocie.

Damina90000
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:47
Re: Praca za granicą

autor: Damina90000 » 27 mar 2020, 10:56

Z koleżanką pracowałyśmy kilka miesięcy w Holandii w firmie Rotjes young plants, warunki bardzo dobre, można było dobrze zarobić

JakubLidwin
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2020, 10:34
Re: Praca za granicą

autor: JakubLidwin » 05 lip 2020, 1:12

Jako osoba prowadząca działalność na własny rachunek przez ostatnie dwa miesiące, mogę doradzić, aby napisać do użytkowników fixly. Obecnie jest wielu mistrzów, którzy przyjmują jednorazowe zamówienia. Myślę jednak, że wśród nich można znaleźć także tych, którzy będą zainteresowani stabilną pracą.

mietekzaza
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2021, 9:45
Re: Praca za granicą

autor: mietekzaza » 11 sty 2021, 9:51

W Wielkiej Brytanii nie ma problemów z praca w budowlance. Tam się cały czas coś robi.. Ja pojechałem tam rok temu i szybko znalazłem pracę. Trzeba tylko wziąć pod uwagę fakt że potrzeba zrobić ichniejsze kursy bo Polskich świadectw nie chcą akceptować. Ale szybko i sprawnie można zrobić kurs w Empire Trainng Services maja dobre ceny i nie ma problemów z terminami.

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Praca za granicą

autor: Kasprowicz » 12 mar 2021, 14:20

Zdecydowanie takie szukanie kontaktu na własną rękę będzie problemowe i tak jak Sentium pośredniczy w organizacji takich wyjazdów to mają już sprawdzone miejsca i rozwinięta sieć kontaktów więc wyjazd z nimi na pewno jest dużo łatwiejszy do zorganizowana. W mojej ocenie faktycznie warto będzie z tego skorzystać.

mirmirmasz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2021, 10:03
Re: Praca za granicą

autor: mirmirmasz » 18 cze 2021, 10:11

Praca za granicą nie jest łatwa. Z dala od domu, problemy językowe i kulturowe. Ale jęk się człowiek wdroży to jest ok. Ja pojechałem do Anglii. Byłem pewien że szybko znajdę odpowiednią dla mnie prace (mam uprawnienia na koparkę i na walec). Niestety okazało się że moje uprawnienia nie są respektowane w UK. No i zaczęły się chody. Pracowałem trzy miesiące jako zwykły pomocnik i w między czasie robiłem angielski kurs na koparkę (mogę polecić firmę Empire Training Services - dobrze szkolą nawet w języku polskim, nie są tez drodzy) No i po uzyskaniu certyfikatu poszedłem na koparkę. Teraz jest ok.

62miko
Aktywny
Aktywny
Posty: 286
Rejestracja: 12 sie 2014, 18:40
Re: Praca za granicą

autor: 62miko » 11 sie 2021, 18:46

Ofert pracy za granicą jest sporo. Jednak wiele osób boi się, ze trafi na nieuczciwego pracodawcę. Wcale mnie to nie dziwi...Sama się bałam, Długo szukałam pracy jako opiekunka i w końcu trafiłam na Promedica24. To był strzał w dziesiątkę. Promedica dba o swoich pracowników. Zapewnia im legalną pracę z umową, ubezpieczenie oraz wysokie zarobki. Mi bardzo się podoba.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 17 gości

Gotowe projekty domów