Skup złomu metali

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

aniakowalikkk
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 01 sie 2019, 20:56
Re: Skup złomu metali

autor: aniakowalikkk » 01 sie 2019, 23:21

Moim zdaniem dobrą opcją jest skup online, znalazłam taki punkt niedawno Skupau. Naprawdę świetny sposób na sprzedaż złota w dobrej cenie.

Kryspin99
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 21 cze 2019, 8:50
Re: Skup złomu metali

autor: Kryspin99 » 04 sie 2019, 20:37

Przyzwoity skup złomu godny polecenia to firma Przemysława Sendkowskiego w Łodzi. Działają mobilnie z dojazdem i odbiorem bezpośrednio od klienta. Dobrze się z nimi współpracuje.

Michałowy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:20
Re: Skup złomu metali

autor: Michałowy » 08 sie 2019, 13:42

Ja korzystam z usług Zakładu Obrotu Złomem jeśli chodzi o skup złomu i metali kolorowych. Zawsze terminowo wywiązują się ze zleceń, a w swojej kadrze mają prawdziwych fachowców, którzy sprawie przeprowadzają powierzone im zadania.

frik34
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 27 cze 2018, 12:54
Re: Skup złomu metali

autor: frik34 » 14 wrz 2019, 0:25

Może są osoby, które posiadają węglik spiekany i chcieliby go sprzedać. Są firmy , które takim skupem się zajmują. Szybko i rzetelnie, oferując przy tym korzystne ceny. Dbają o jakość usług, a na rynku mają spore doświadczenie.

Michałowy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:20
Re: Skup złomu metali

autor: Michałowy » 17 wrz 2019, 12:37

Jeśli chodzi o skup złomu to polecam Zakład Obrotu Złomem. Rzetelnie i terminowo wykonują każde zlecenie, a jeśli chodzi o skup metali czy urządzeń to proponują naprawdę dobre stawki.

Theodor99
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:24
Re: Skup złomu metali

autor: Theodor99 » 22 wrz 2019, 20:21

Usługi w zakresie odbioru odpadów z tworzyw sztucznych, makulatury, czy złomu świadczy firma Orion. Współpracuję z nimi od pewnego czasu i nie mam żadnych zastrzeżeń. Dobre warunki, zawsze terminowo i uczciwie.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Skup złomu metali

autor: ArkadiuszKrol » 03 lis 2019, 20:54

Ja od dłuższego czasu korzystam z usług skupu zlompap.pl w Gdańsku. Zajmują się skupem złomu żeliwnego, stalowego i metali niezależnych. Gwarantują profesjonalną obsługę, własny transport oraz możliwość negocjacji cen. Na pewno będziesz zadowolony z otrzymanych warunków.

Rysiek43
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 25 paź 2019, 11:21
Re: Skup złomu metali

autor: Rysiek43 » 04 lis 2019, 13:06

Nie znam firmy, którą podałeś. Ponieważ jeśli chodzi o skup złomu to ja przeważnie korzystam z usług zakładu obrotu złomem i tobie też gorąco polecam. Mają świetne ceny, dzięki czemu zawsze zarobię na sprzedawanym złomie. Poza tym sprawnie realizują każde zlecenie i dzięki nim nie muszę się niczym martwić - jeśli potrzebuję, zawsze podstawiają mi kontener na złom. Są elastyczni i każdą usługę dopasowują indywidualnie do potrzeb klienta. Mają odpowiednie kwalifikacje i duże doświadczenie, dzięki czemu podołają każdemu zleceniu. Ostatnio sprzedawałem u nich telewizor, monitor i lodówkę i jestem naprawdę zadowolony i z ceny i z jakości obsługi :)

merigold
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:26
Re: Skup złomu metali

autor: merigold » 25 lis 2019, 22:44

Jeśli chodzi o skup żeliwa, złomu, makulatury, metali kolorowych i innych odpadów produkcyjnych to dobrze sprawdzi się wam firma Surowce Wtórne Menesiak surowce-wtorne.poznan.pl z Poznania. Mają również skup akumulatorów i palet euro. Oferują też kontenery do złomu i na inne surowce wtórne, które podstawiają i odbierają z terenu firmy klienta. Solidni są, terminowi i mają dobre stawki, także warto.

robertnowaczynski
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 25 mar 2015, 17:01
Re: Skup złomu metali

autor: robertnowaczynski » 10 gru 2019, 13:43

Ja osobiście polecam skontaktować się z firmą skup złomu KORPORACJA MSK we Wrocławiu. Firma oferuję dobre ceny i warto do nich pojechać i oddać to co nam zalega w garażu.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Skup złomu metali

autor: ArkadiuszKrol » 18 gru 2019, 9:21

Wydaje mi się, że tego typu maszyny przyjmą także na skupie zlompap.pl. Zajmują się profesjonalnym skupem złomu stalowego, żeliwnego, kabli oraz metali nieżelaznych. Oferują atrakcyjne ceny, miłą obsługę i własny transport.

valdeko
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:37
Re: Skup złomu metali

autor: valdeko » 21 sty 2020, 14:46

Ja jestem z Olsztyna i jak coś uzbieram to oddaję na skup złomu na Stalową do Tadeusza Gałązki. Firma oferuję dobre ceny i szybko można u nich załatwić sprawę.

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Skup złomu metali

autor: tomi12 » 29 sty 2020, 17:08

Jeśli chodzi o dobre jakościowo kontenery na złom to warto zerknąć też na ofertę firmy Agropom z Buska Zdroju. Wybór kontenerów jest ogromny, tu realizują także indywidualne zamówienia klientów. Ceny przystępne :)

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Skup złomu metali

autor: Derryll » 12 lut 2020, 16:52

Ja współpracuję z firmą skupzlomumlodzieszyn.pl. Specjalizują się w skupie metali kolorowych, żeliwa, makulatury oraz zużytych akumulatorów. Oferują własny transport i atrakcyjne ceny.

yuliarotka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 11 sty 2016, 22:20
Lokalizacja: Warszawa
Re: Skup złomu metali

autor: yuliarotka » 23 mar 2020, 14:34

Jeżeli ktoś z was ma do oddania stary silnik, akumulator czy przewody elektryczne to polecam oddać je do skupu. Ja od lat tak oddaję i jestem zadowolony.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Gotowe projekty domów