Jaka wkrętarka do użytku domowego

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Marcelka78
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 16 paź 2019, 20:11
Re: Jaka wkrętarka do użytku domowego

autor: Marcelka78 » 15 gru 2019, 15:43

Ponieważ jestem majsterkujacą kobietą, to temat wkrętarek nie jest mi obcy. Ostatnio trafiłam na bardzo fajny artukuł dotyczący wyboru tego typu urządzenia, znajdziecie go na stronie wiertarko-wkrętarki. Może komuś przyda się takie zastawienie informacji, bo akurat jest na kupnie wkrętarki. Osobiscie posiadam wkretarkę akumulatorową, jest dla mnie najwygodniejsza, a zapasowy akumulator pozwala na nieprzerwaną pracę przez parę godzin.

Awatar użytkownika
TomeczekBBS
Aktywny
Aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 09 mar 2017, 12:23
Re: Jaka wkrętarka do użytku domowego

autor: TomeczekBBS » 24 sty 2020, 14:40

O to własnie chodzi. Dlatego ja właśnie lubię ryobi, bo bateria trzyma przyzwoicie, a nawet bardzo dobrze i do tego, co robię w domu, czyli jakieś naprawy/małe remonty, w zupełności mi wystarcza.

Marek Rajski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 10 maja 2016, 20:48
Re: Jaka wkrętarka do użytku domowego

autor: Marek Rajski » 26 sty 2020, 16:44

ja bym polecił sprzet z ryobi. Sam niedawno kupiłęm taką wkrętarkę bo skłądaliśy meble kuchenne więc raczej kręcenie srubokretem by się nie sprawdziło. Taką wiertarko-wkretarkę można kupić za około 250 zł więc to nie majątek. Zawsze w domu taki sorzęt się przyda.

Awatar użytkownika
TomeczekBBS
Aktywny
Aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 09 mar 2017, 12:23
Re: Jaka wkrętarka do użytku domowego

autor: TomeczekBBS » 03 lut 2020, 14:46

Właśnie o ich sprzętach rozmawiamy ;) No i masz rację, że zawsze lepiej wkrętarką coś poskręcać, niż bawić się ze śrubokrętem. Ale jest też takie fajne urządzenie wielofunkcyjne, więc to nie tylko wkrętarka, ale też i służy do cięcia np.

karik
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:32
Re: Jaka wkrętarka do użytku domowego

autor: karik » 13 lut 2020, 22:54

też posiadam ryobi one+ wiertarko-wkrętarkę i już na pewno nie wróciłbym do wkręcania zwykłym śrubokrętem, szkoda czasu i nerwów, jak można to zrobić szybciej i bez wysiłku.

tebote
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 19 lut 2019, 22:58
Re: Jaka wkrętarka do użytku domowego

autor: tebote » 17 lut 2020, 23:03

Podstawowy zestaw śrubokrętów i płaskich kluczy, imbusy, młotek, jakaś piłka do cięcia, a z elektronarzędzi postawowym sprzętem jest wiertarko-wkrętarka, mam ryobi one+ akumulatorową, bardzo przydatna sprawa. Skręcanie mebli, montowanie półek idzie migiem

feruskon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:58
Re: Jaka wkrętarka do użytku domowego

autor: feruskon » 20 lut 2020, 23:32

Zamiast się męczyć z wkrętakiem nie lepiej kupić wkrętarkę? Posiadam ryobi one+ wiertarko-wkrętarkę i już na pewno nie wróciłbym do wkręcania zwykłym śrubokrętem, szkoda czasu i nerwów, jak można to zrobić szybciej i bez wysiłku.

Tomek Zawadzki
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 sty 2020, 15:27
Re: Jaka wkrętarka do użytku domowego

autor: Tomek Zawadzki » 15 kwie 2020, 14:21

Ja posiadam coś takiego w domu i w zupełności wystarcza WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA M12 FPD-0 MILWAUKEE [link do oferty na Allegro wygasł]

davvid91
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 09 kwie 2020, 14:38
Re: Jaka wkrętarka do użytku domowego

autor: davvid91 » 15 kwie 2020, 15:30

marek1185 pisze:Witam

Potrzebuje wkrętarki do użytku domowego ostatnia już padła pora kupić nową. Czasem coś zrobić w domu czas na działce. Mam dostęp do sprzętu z usa i dlatego mam na oku...


osobiście posiadam boscha i jest spoko długo wytrzymuje :)

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Jaka wkrętarka do użytku domowego

autor: grrregg » 20 wrz 2020, 20:10

tomek zawadzki sam się zastanawiam nad zakupem tej wiertarki, z tego co czytałem to ludzie ją chwalą, twoja ma silnik bezszczotkowy tak? Parametry mi odpowiadają, jak sobie radzi z wierceniem w drewnie?

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Jaka wkrętarka do użytku domowego

autor: Baks » 28 wrz 2022, 14:26

Zdecydowanie polecam wkrętarki marki Tresnar bądź Hurry Up, niedrogie a solidnie wykonane. Do tego serwis działa bardzo sprawnie i znajduje się w Polsce!

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Jaka wkrętarka do użytku domowego

autor: emsti » 07 sie 2023, 7:24

Nie obraźcie sie ale ja mam swoje zdanie. Taki sprzęt jest pomocny, ale nie można nim zastąpić klucza, wkrętaka itp
Często się spotyka zerwane gwinty, obrobione gniazda imbus, krzyżak itp itd albo niedokręcone do końca albo coś. W tych narzędziach nie czucia i doświadczenia takich jak w ręce. Moim zdaniem lenistwo i pośpiech wypierą tę rzetelność w robocie. IMO


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów