Elegancja u mężczyzn :)

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

derdaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2019, 13:01
Elegancja u mężczyzn :)

autor: derdaa » 09 sty 2020, 14:54

Czy tylko mnie trafił się taki egzemplarz faceta, który reaguje alergicznie na wszelkie garnitury, koszule i uprasowane w kant spodnie? Najchętniej na rozdanie dyplomów poszedłby w dżinsach, a do ślubu w wyjściowym dresie :D ostatnio kupiłam mu piękne spinki do mankietów, a on stwierdził, że pewnie kiedyś założy... i wylądowały w szafie :(
Ostatnio zmieniony 13 sty 2020, 14:34 przez derdaa, łącznie zmieniany 1 raz.

mlodyg
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 09 sty 2020, 14:50
Re: Elegancja u mężczyzn :)

autor: mlodyg » 09 sty 2020, 15:01

Jednocześnie rozumiem i nie rozumiem. Też raczej preferuję styl wygodny i raczej, jak to teraz modnie anglicyzmami rzucać, każualowy ;) Ale nie wyobrażam sobie, żeby do opdowiedniej do tego okazji nie ubrać się w garnitur, albo chociaż koszulę i spodnie inne niż noszone tydzień dżinsy.

Ale odpowiadając na pytanie - nie, na pewno nie tylko Tobie. :)

Fixxer
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 lip 2013, 12:26
Re: Elegancja u mężczyzn :)

autor: Fixxer » 10 sty 2020, 14:31

Ja lubię się ubierać przede wszystkim wygodnie... nie znoszę krawatów i koszul :D

NiKoLa02
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 19 paź 2017, 17:58
Re: Elegancja u mężczyzn :)

autor: NiKoLa02 » 16 sty 2020, 15:37

ja swojego faceta w końcu namówiłam na zabieg usuwający blizny, miał dość mocno widoczne blizny po trądziku, dzięki zabiegowi przeprowadzanemu z wykorzystaniem sprzętu Bloomea by BiNatural jego skóra stała się wygładzona i wolna od blizn - teraz jest elegancikiem w 100% :D

Awatar użytkownika
jacek22
Aktywny
Aktywny
Posty: 196
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:24
Re: Elegancja u mężczyzn :)

autor: jacek22 » 28 mar 2021, 21:43

Bardzo mi zależy na tym, żeby elegancko wyglądać. Ostatnio zamówiłem garnitur męski za niewielkie pieniądze i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Żona powiedziała mi, że wyglądam w nim jak niezłe ciacho i żebym nie zakładał go do pracy, bo koleżanki z pracy będą się na mnie cały czas patrzeć. To był naprawdę dobry zakup!


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości

Gotowe projekty domów