Zarządzanie firmą budowlaną - jak sobie poradzić i zorganizować pracę?

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Marekbud1
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2019, 11:36
Zarządzanie firmą budowlaną - jak sobie poradzić i zorganizować pracę?

autor: Marekbud1 » 24 wrz 2019, 11:45

Cześć, jestem ciekaw w jaki sposób organizujecie pracę w swoich firmach?
Od kilku miesięcy korzystam z systemu do zarządzania IC Project. Przyznam szczerze, że bardzo mocno usprawnił pracę. Dodaję projekt budowy, w nim każde pojedyncze zadania. Mogę raportować wykonany czas pracy nad każdym zadaniem czy projektem, dodać finansowość całej budowy. Jeszcze przed rozpoczęciem, mogę zrobić świetne rozeznanie finansowe, a w trakcie w pełni kontrolować budżet. Dostępne są przeróżne raporty - przykładowo pod kątem finansowości czy obłożenia czasowego. Ogólnie, pod firmy z naszej branży rewelacja.

Z tego co słyszałem, coraz więcej firm przekonuje się do tego systemu i mają już sporo klientów z branży budowlanej. Zazwyczaj pracujemy na dużych inwestycjach, warto zadbać o dobrą organizację pracy.

Sam rozpocząłem korzystać poprzez 30-dniowy darmowy okres próbny, sprawdziłem, przetestowałem i zdecydowanie się przekonałem. Z czego Wy korzystacie? Podzielcie się spostrzeżeniami i pomysłami.

constantgambler
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:51
Re: Zarządzanie firmą budowlaną - jak sobie poradzić i zorganizować pracę?

autor: constantgambler » 14 sty 2020, 9:56

Ja polecam zrobienie jakiego kursu albo certyfikatu ISO np. w firmie: imq poland. Naprawdę świetni profesjonaliści, pomogą nawet z usprawnieniem całej pracy firmy w celu uzyskaniu certyfikatu.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Zarządzanie firmą budowlaną - jak sobie poradzić i zorganizować pracę?

autor: smichalek » 08 kwie 2020, 6:24

Berberis - polecam rozwiązanie, bo można wszystkim zarządzać w jednym systemie, optymalizować i wyciągać z tego całkiem niezłe wyniki. Tylko tutaj każda decyzja musi być podjęta rozważnie. Jeśli to we właściwy sposób dopasujecie, to będzie OK. Kluczowa jest odpowiednia realizacja celów. Zastanówcie się, jakich funkcji potrzebujecie od systemu i na tej podstawie go dobierzcie.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów