Jak oznakować odzież roboczą?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Jak oznakować odzież roboczą?

autor: Tomek5 » 29 gru 2015, 10:06

Zamierzam kupić odzież roboczą do firmy, ale zastanawiam się, w jaki sposób ją najlepiej oznakować? Jak sądzicie?

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 490
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Jak oznakować odzież roboczą?

autor: martan » 30 gru 2015, 13:55

Odzież robocza niestety nie jest tak podatna na tradycyjne metody zadruku, jak zwykłe koszulki, więc moim zdaniem najlepiej jest ją oznakowywać za pomocą folii flex i flock.
Dzięki temu mamy pewność, że nadruk wytrzyma dłużej na takiej odzieży.
O tej metodzie możesz poczytać tu: http://www.openwear.pl/folia-flex-i-flock,s-8.html
Są tam podane jej wady i zalety, więc sobie sprawdzisz, czy na pewno ci odpowiada.

bezo
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2016, 13:08
Re: Jak oznakować odzież roboczą?

autor: bezo » 08 sty 2016, 13:37

Rozwiązaniem , może być kupno jednolitych koszulek w takich barwach, jakie logo ma twoja firma. Niedrogie rzeczy są dostępne na portalu tania odzież damska

tomek101
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 6:43
Re: Jak oznakować odzież roboczą?

autor: tomek101 » 09 maja 2016, 7:38

2 metodą znakowania odzieży oprócz nadruku jest haft na ubraniach roboczych. Ta firma szyje i znakuje haftem ubrania robocze.

pbrzdek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2016, 11:17
Re: Jak oznakować odzież roboczą?

autor: pbrzdek » 25 maja 2016, 11:22

odnośnie nadruków odsyłam na stronę internetową, tam masz wszystko opisane plus są podane szacunkowe koszty: http://bhp-nord.pl/content/12-Nadruki

mantra
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 05 paź 2016, 7:47
Re: Jak oznakować odzież roboczą?

autor: mantra » 07 paź 2016, 10:48

Możesz użyć logo haftowane lub nadruk na ubrania robocze, ja kupiłem koszulkę polo z logiem haftowanym u nich obwozniak.eu i jestem zadowolony, bo jakość jest bardzo dobra.

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Jak oznakować odzież roboczą?

autor: insomnia » 03 lip 2019, 12:52

A może zainwestujecie w profesjonalne oznaczanie odzieży.
Jest dp wyboru haft komputerowy, nadruk, generalnie dla każdego coś dobrego. Myślę, że jeżeli zależy Wam na tym aby odzież była spójna na przykład z tym co robicie to warto w coś takiego zainwestować.
i am who i am

Awatar użytkownika
Horka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 03 lip 2019, 20:25
Re: Jak oznakować odzież roboczą?

autor: Horka » 03 lip 2019, 20:31

Haftem, na kołnierzyku!

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jak oznakować odzież roboczą?

autor: tetate » 25 paź 2019, 12:43

Na wiele sposobow;
nadrukiem
ewentualnie tak jak wspomina osoba powyżej haftem. Zwykle cos takiego stosuje się w większych zakładach produkcyjnych
W mniejszych jednak firmach nie wiem czy ma to sens. Najwazniejsze aby taka odzież spełniała normy jakości wykonania oraz normy bezpieczeństwa. Powinna być dopasowana do pracownika oraz do stanowiska jakie wykonuje pracownik.

Nie ma co na niej oszczędzać bo od jej wykonania zależy to jak wygodnie pracuje się na stanowisku pracy. https://www.ferpol.pl/spodnie-robocze-z ... talvi.html

domin11
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 20 wrz 2017, 15:47
Kontaktowanie:
Re: Jak oznakować odzież roboczą?

autor: domin11 » 14 sty 2020, 9:55

Są firmy które robią konkretnie nadruki na odzieży roboczej i do takiej pracy raczej brudnej fizycznej na zewnatrz i takiej w gastronomii na kuchni.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów