Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jaro13
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 paź 2015, 22:20
Re: Jaki prezent na rocznicę ślubu?

autor: jaro13 » 19 sie 2019, 20:56

jednak prezent który można spersonalizować i jeszcze powiesić na kilka lat na ścianie chyba będzie bardziej oryginalnym. Jeden z takich projektów ze sklep.tuprezenty
Obrazek

terespiotr
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2019, 23:13
Re: Jaki prezent na rocznicę ślubu?

autor: terespiotr » 27 sie 2019, 15:08

Przeglądając ofertę sklepu posterilla uznałem, że można wybrać coś z tej strony właśnie jako prezent na rocznicę ślubu. Będzie to dosyć osobisty prezent, a jednocześnie bardzo symboliczny dla osób, którym go damy.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Jaki prezent na rocznicę ślubu?

autor: Złotowłosa » 14 paź 2019, 8:40

Dekoracja to dość ryzykowny pomysł na prezent. Dostalam kilka dekoracji na parapetówkę. Z niektórych byłam zadowolona ( były to prezenty od osób, które znały mnie i mój gust). Z niektórych już mniej i był to dla mnie spory problem. Wieszać te obrazki czy nie? Z jednej strony nie chcialam urazić osób, które mi je podarowały, z drugiej strony nie podobało mi się to co mi dali.....

Polecam coś praktycznego do kuchni, jakieś miseczki czy komplet noży.

Jeśli chcecie dać im natomiast coś pamiątkowego to możę byc to jakaś personalizowana kartka.

marzenamitan94
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2019, 9:04
Re: Jaki prezent na rocznicę ślubu?

autor: marzenamitan94 » 15 paź 2019, 9:15

Polecam bizuterię przyjemy i lekki komplet. Szczególnie polecam kolczyki z tego zestawu, bo rzadko można spotkać tak staranne wykonanie. Bransoletka uniwersalna, też do semi-formal pasuje.

Obrazek

axel_damian
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:10
Re: Jaki prezent na rocznicę ślubu?

autor: axel_damian » 15 paź 2019, 21:12

Zależy która to rocznica, jeśli jakaś okrągła, to trzeba pomyśleć nad czymś konkretniejszym

Radzka
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2019, 8:31
Re: Jaki prezent na rocznicę ślubu?

autor: Radzka » 24 paź 2019, 8:58

każda kobieta z pewnością ucieszyłaby się z kosmetyków oczywiście :) może np. dobrej marki Vichy? mają szeroki wybór produktów, są dobre jakościowo, ja swoje kupuje na stronie niemieckiej apteki internetowej.

fiona45
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 23 sie 2018, 12:40
Re: Jaki prezent na rocznicę ślubu?

autor: fiona45 » 25 lis 2019, 22:55

Może warto pomyśleć o winie ale z etykietą z imieniem i życzeniem. Niby taki prosty upominek, a taki piękny. Wiele ciekawych takich propozycji widziałam więc myślę że każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie.

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jaki prezent na rocznicę ślubu?

autor: tetate » 03 gru 2019, 6:59

Może bizuteria? Nie znam kobiety, ktora nie byłaby zadowolona z biżuteryjnego prezentu na rocznicę.... Nie musi to być od razu diamentowa kolia, ale szykowny zestaw złożony z bransoletki i naszyjnika na pewno się spodoba Twojej kobiecie.Ciekawe zestawy ma Pandora.
Taki zestaw łatwiej jest tez dopasować do różnych kreacji na specjalne okazje.
Ważne jest również to w jakiej formie podarujesz prezent. Aby prezent był szczególnie wyjątkowy, możesz zamówić specjalnie grawerowane pudełeczko na biżuterię lub zdecydować się na bransoletkę z charmsami, do której potem mozna z róznych okazji kupować charmsy....
Obrazek

przemo003
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 22 lis 2013, 11:20
Re: Jaki prezent na rocznicę ślubu?

autor: przemo003 » 06 sty 2020, 21:42

hmm... kobiety to lubią biżuterię, a faceci to jakieś gadżety/elektronika. Ja bym tutaj postawił może na jakiś smartwatch z garett, w wersji takiej eleganckiej dla pani. A dla mężczyzny to np. kamerkę samochodową - też garett ma takie u siebie

Awatar użytkownika
botsford.genevieve
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2020, 11:50
Re: Jaki prezent na rocznicę ślubu?

autor: botsford.genevieve » 07 sty 2020, 12:00

Wydaje mi się, że pary życzą sobie jednak koperty. Prezenty przynoszą głównie rodziny.

Margola
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 05 gru 2016, 14:02
Re: Jaki prezent na rocznicę ślubu?

autor: Margola » 13 sty 2020, 13:24

My z mężem doszliśmy do wniosku że chcemy spróbować czegoś szalonego i zdecydowaliśmy się na lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Wrażenia naprawdę niesamowite :)

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 492
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Jaki prezent na rocznicę ślubu?

autor: martan » 22 paź 2020, 13:53

My bierzemy 2 dni wolnego w srodku tygodnia i robimy jakies mile rzeczy w godzinach pracy ;) Muzeum, aquapark, park linowy, strzelnica....zamiast prezentów. Jesli już chcę cos mu dać to zwykle jest to jednak coś praktycznego. Jakaś nowa bluza czy spodnie jeansowe ( nie znosi kupować ciuchow tak wiec jest bardzo zadowolony z nowych ubrań, bo samodzielnie nie musi marnować czasu na chodzenie po sklepach). Dobrze sie to sprawdza jak ma sie dzieci i malo czasu na randkowanie i bycie zakochana parą. Moze taki pomysl wam sie przyda.

Wszystko tak naprawdę zależy od wybranej osoby jak również od tego ile macie funduszy na prezent ;)
http://www.forumbudowlane.pl/


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów