Odpady stałe

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dubi
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 wrz 2015, 19:07
Odpady stałe

autor: dubi » 13 sty 2020, 12:13

Witam serdecznie, bedę wdzięczny za pomoc, w jakim dokumencie mogę znależć wyznaczone miejsce na odpady stałe na mojej działce budowlanej domu jednorodzinnego... w dzienniku budowy? Nie potrafie tego znależć a sąsiad nasłał na mnie nadzór budowlany i maja sprawdzić czy to jest odpowiednie miejsce na działce...
wybuduowałem sobie murowane ogrodzenie i zrobiłem miejsce na odpady stałe, małe na 3 kosze, ale sąsiad robi z tym duży problem... zamiast cieszyc się że dyskretnie to schowałem przed widokiem z ulicy to wywinął taki numer.... bede wdzięczny za pomoc

Dasos
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 20 sty 2012, 16:09
Re: Odpady stałe

autor: Dasos » 27 sty 2020, 15:28

A na planie? Ogólne przepisy są w Warunkach Technicznych - rozdz. 4 (strona 10) - http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/downl ... 191065.pdf


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 50 gości

Gotowe projekty domów