Jakie ubrania nadają się do ćwiczeń?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

luki120
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2019, 8:12
Re: Jakie ubrania nadają się do ćwiczeń?

autor: luki120 » 12 sie 2019, 8:08

polecam sklep kicksmaniac , fajne ciuchy sportowe, bardzo dobrej jakości

pask87
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:55
Re: Jakie ubrania nadają się do ćwiczeń?

autor: pask87 » 28 sie 2019, 10:34

Fajne ciuchy do treningu można znaleźć w sklepach Perfekt Sport, polecam :) Mają super ceny i na pewno znajdziesz coś naprawdę fajnego dla siebie :)

Marek0903
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 07 maja 2018, 17:58
Re: Jakie ubrania nadają się do ćwiczeń?

autor: Marek0903 » 14 lis 2019, 23:45

Jak ćwiczysz w drużynie to polecam wam zamówić sobie koszulki ze strony OpenWear. Świetny materiał, który jest stworzony do ćwiczeń, bez problemu dostaniecie tam więcej sztuk, no i przede wszystkim nie przepłacicie.

Awatar użytkownika
kaela.gorczany
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2020, 22:36
Re: Jakie ubrania nadają się do ćwiczeń?

autor: kaela.gorczany » 07 sty 2020, 22:45

Na Twoim miejscu na pewno kupiłabym sobie ciepłą bluzę jeśli biegasz wieczorami. Akurat teraz są duże obniżki cen np. Prosto kod na kartę. Uliczny styl i streetowy look, czyli marka PROSTO. Powinnaś sobie sprawdzić.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 483
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Jakie ubrania nadają się do ćwiczeń?

autor: martan » 26 lis 2020, 12:32

W moim przypadku zdecydowanie wolę zapłacić więcej za lepszej jakości buty. Wydaje na buty przeciętnie 100-300zł za parę, gdzie w sklepie mogłabym kupić buty z wyglądu podobne za 50-100zł, ale w tańszych butach po prostu nie mogę chodzić, bo tak bolą mnie stopy. Mam niestety problem z doborem wygodnego obuwia i tu zdecydowanie wiele razy się przejechałam, że nie płacą się kupić taniej, tylko lepiej dołożyć.
Polecam buty do ćwiczeń ze sklepu Ombre, są wygodne, mają stabilną podeszwę oraz ćwiczy się w nich naprawdę wygodnie.
http://www.forumbudowlane.pl/

dondiablo
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2021, 12:58
Re: Jakie ubrania nadają się do ćwiczeń?

autor: dondiablo » 14 lip 2021, 13:00

Hej! Osobiście uważam, że odzież sportowa loveandlive świetnie nadaje się do każdego rodzaju ćwiczeń.
Regularnie chodzę na siłownię i ćwiczę tylko w odzieży tej marki i mogę Wam powiedzieć, że jest to jedna z najwygodniejszych strojów sportowych, jakie kiedykolwiek nosiłam!

MarioBros2
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 02 lut 2022, 12:35
Re: Jakie ubrania nadają się do ćwiczeń?

autor: MarioBros2 » 02 lut 2022, 15:48

Moim zdaniem dobrym prezentem dla kobiety może być jakieś ubranie, dlatego polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego ilashop, w którym sama regularnie robie zakupy. Ich oferta jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb, znajdziecie w niej np. stroje kąpielowe z pareo.

fiolki03
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2022, 15:02
Re: Jakie ubrania nadają się do ćwiczeń?

autor: fiolki03 » 19 mar 2022, 22:06

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to z tego co wiem, całkiem porządne i wygodne podkoszulki można dostać na stronie sklepu atlantic. Mnie zawsze uda się tam znaleźć coś ciekawego i to w promocyjnej cenie. Polecam wam tam zerknąć, jeżeli jeszcze nie znać tego miejsca. Myślę że nie będziecie żałować.

agata96
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 19 lis 2021, 14:13
Re: Jakie ubrania nadają się do ćwiczeń?

autor: agata96 » 30 mar 2022, 14:31

Jeżeli chodzi o mnie, to staram się kupować modne ubrania i oryginalne.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Złotowłosa i 14 gości

Gotowe projekty domów