Podnośnik koszowy - gdzie w Poznaniu?

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 246
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Podnośnik koszowy - gdzie w Poznaniu?

autor: emsti » 28 paź 2018, 10:18

Orientujecie się może jakie są średnie ceny wynajmu podnośnika koszowego? Chodzi o prace związane z naprawą elewacji, montażami różnych instalacji czy naprawa i oczyszczanie rynien.

karp30
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 07 paź 2014, 11:36
Re: Podnośnik koszowy - gdzie w Poznaniu?

autor: karp30 » 29 paź 2018, 11:00

Akurat w tym rejonie jest dosyć dużo firm specjalizujących się w tego rodzaju usługach, dysponujących wysięgnikami o różnych długościach, o różnej specyfikacji.
Dużo jest tego zwłaszcza na takich portalach jak OLX.

AnnaMa
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:30
Re: Podnośnik koszowy - gdzie w Poznaniu?

autor: AnnaMa » 07 maja 2019, 11:56

Też jestem ciekaw ile kosztują takie usługi, wkrótce będzie mi potrzebny wynajem podnośnika wrocław. Może polecicie coś w tych okolicach?

Awatar użytkownika
Konalia
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2019, 12:23
Lokalizacja: Katowice
Re: Podnośnik koszowy - gdzie w Poznaniu?

autor: Konalia » 11 lip 2019, 12:37

Właśnie też bym chciała poznać ceny wynajmu takiego podnośnika. Na rynku istnieje sporo firm, które wynajmują takie podnośniki, najlepiej mieć już sprawdzoną firmę

pawel332
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2020, 9:59
Re: Podnośnik koszowy - gdzie w Poznaniu?

autor: pawel332 » 06 sty 2020, 10:05

Ja swój podnośnik koszowy znalazłem beż żadnych problemów w firmie specjalizującej się własnie w takich urządzeniach. Jeśli naprawdę chcecie dobry podnośnik koszowy to proszę skorzystać z takiej firmy.

emeraldlady
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 01 maja 2021, 11:53
Re: Podnośnik koszowy - gdzie w Poznaniu?

autor: emeraldlady » 03 maja 2021, 23:34

Na pewno elektryczny podnośnik koszowy to dobry pomysł, jeśli występują jakiekolwiek prace na wysokościach, ponieważ wtedy ryzyko wypadku jest naprawdę minimalne, ale nie wiem gdzie w Poznaniu możesz je dostać. Szkoda, że kiedyś o tym nie myśleli, bo pewnie ograniczyłoby to wypadki na budowach.


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

Gotowe projekty domów