Podciągnięcie instalacji wod-kan do działki MPZP

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

d4r0d4r0
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2018, 19:53
Podciągnięcie instalacji wod-kan do działki MPZP

autor: d4r0d4r0 » 05 sty 2020, 2:06

Witam Serdecznie,
Zmagam się ze sporym dylematem zakupu działki w mieście w obszarze objętym MPZP. Lokalizacja jest świetna, cena również (działka za 50% ceny działki pełnowartościowej), ale jest jeden poważny problem - jest to nowe osiedle i działka (działki) nie mają jeszcze doprowadzonych mediów w drodze. Przedstawiłem wszystko na załączonej mapie. Dostępne do kupienia są dwie działki - jedna zaznaczona kolorem żółtym druga czerwonym.
Odległość od najbliższego punktu istniejącej instalacji wodnej i kanalizacyjnej to około 150m w przypadku działki żółtej oraz 350m/150m w przypadku działki czerwonej.

Mam pytanie - jaki będzie szacunkowy koszt budowy przyłączy wod-kan w 2020 r?
Czy będzie możliwość wykonania robót równocześnie z budową domu tak, aby nie opóźniło to terminu oddania ? Która działka wydaje się być bardziej atrakcyjna ? Słyszałem, że po wybudowaniu przyłącza jest możliwość sprzedania instalacji zakładowi wod-kan. Czy przerabiał ktoś już ten temat ?

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku !


Link do mapy :
https://i.ibb.co/cQD071J/dzialqqi.png

Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów