jakie drzwi?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

anik92
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:27
Re: jakie drzwi?

autor: anik92 » 16 lip 2019, 12:03

ja od siebie mogę polecić drzwi z firmy Inter-house.

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: jakie drzwi?

autor: mazwoj » 07 sie 2019, 14:07

Drzwi rzeczywiście wyglądają ciekawie. Niewiele jest szczegółów o technologii ale jak ktoś będzie zainteresowany to na pewno dopyta.
Mnie interesuje przede wszystkim kwestia związana z gwarancją na drzwi. Gwarancja obejmuje na terenie produkcji gwaranta + ewentualnie do krajów gdzie eksportuje ale jest to wyszczególnione w gwarancji. Pytanie jak jest tutaj.
Oczywiście w rodzimych produkcjach takich jak Porta czy Erkado znajdzie się adnotacja w katalogu o produkcji drzwi w tzw. normie czeskiej (tyczy się to wymiarów i zawiasów głównie) i te drzwi rzeczywiście są eksportowane do tego kraju. Jest też opcja zamawiania do nas drzwi w tej normie.

SafeHouse
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:43
Re: jakie drzwi?

autor: SafeHouse » 04 sty 2020, 22:58

Jako okucia proponuję firmę Assa Abloy i Yale lock

theme
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1157
Rejestracja: 08 sty 2014, 18:14
Re: jakie drzwi?

autor: theme » 21 sty 2020, 10:35

Ja zamiast Yalowskich wkładek polecam Wilkę, która jest używana przez sporo dużych firm takich jak Wikęd czy Doorsy. Jakość bardzo dobra, praca bezawaryjna, cena OK. Na Yalowskich wkładkach kilka razy miałem przypadek zacięcia się. Ale to już dłuższy czas temu - mniej więcej wtedy jak LOB i Yeti się łączyły.
__________________________
pozdrawiam
The_Me


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów