Jaka kanapa do salonu?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Jaka kanapa do salonu?

autor: Majaja » 24 paź 2019, 11:09

Moge jeszcze polecić Unia Meble . Od niedawna korzystam z sofy od nich i jest super :D

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Jaka kanapa do salonu?

autor: waldi79 » 02 sty 2020, 15:07

Polecam sprawdzić produkty od unii meble :) Swietne fasony i duzy wybór. Jakość wysoka :)

plaguna
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:33
Re: Jaka kanapa do salonu?

autor: plaguna » 28 sty 2020, 20:47

Ja chciałbym ulokować gdzieś trochę moich starych mebli z porcelaną i różnymi dodatkami. Myslę o urządzeniu salonu w stylu angielskim, chciałbym, żeby było kwieciście, na sofach i fotelach a na ścianach lekki , wręcz niezauważalny róż. No i oczywiście piękne ciemne, antyczne mebelki. Nie mogę zdecydować się na sofę, to co mi się podoba to dokładnie Sofa Roza. Chciałbym na bazie tej sofy wprowadzić do salonu zagraniczny klimat i sączyć herbatkę jak angielski lord :) Może macie coś jeszcze do dodania. Fajnie by było, żeby to były komplety, sofa plus fotele, pufy a nawet krzesła. Czekam na sugestie, najlepiej jakieś linki :)

plaguna
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:33
Re: Jaka kanapa do salonu?

autor: plaguna » 30 sty 2020, 11:32

Dzięki za szybkie odpowiedzi. Jeszcze jedna kwestia nie daje mi spokoju. Mianowicie jakie dać oświetlenie do tego typu aranżacji. Prosty żyrandol i lampka na biurko czy kombinować coś z punktowym itp. Chodzi mi o aranżacje do kwiecistych sof ale nie tylko. Macie gdzieś fotki wystroju w angielskim stylu?

peczi
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 paź 2019, 13:23
Re: Jaka kanapa do salonu?

autor: peczi » 08 kwie 2020, 11:26

ak szukasz czegoś nieszablonowego to polecam sprawdzić sklep home-sofa - bardzo ciekawe rozwiązania i udogodnienia. Dodatkowa dobra informacja to darmowa dostawa!

bobpol
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 28 lut 2020, 12:00
Re: Jaka kanapa do salonu?

autor: bobpol » 08 kwie 2020, 12:18

Jak ww, w tym sklepie bardzo fajny wybór ;)

marta29
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 04 lis 2019, 9:13
Re: Jaka kanapa do salonu?

autor: marta29 » 11 maja 2020, 8:59

Super wygodne i solidnie wykonane sofy znajdziesz u Puszmana :) Osobiście polecam model York, który prezentuje się przepięknie :)

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Jaka kanapa do salonu?

autor: Złotowłosa » 03 cze 2020, 9:40

Opcja dla oszczędnych to sofa Bird Klass: https://birdmeble.pl/sofy/kanapa-z-funk ... bird-klass
Obrazek

Kanapa rozkładana, ale wygodna oraz wykonana z dobrej klasy pianki tapicerskiej o dużej wytrzymałości ( w przypadku tanszych mebli wypoczynkowych wbrew pozorom pianka jest bezpieczniejszą opcja z uwagi na to, ze spręzyny moga przebijać materiał, pianka jest solidniejsza).

Kanapę mozna kupić na stronie producenta, firmy Bird (mają swoja strone www, z tego co wiem to ich meble można kupić rownież w niektórych sklepach stacjonarnych w Polsce, ale musielibyście się zorientować, w ktorych)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2020, 7:48 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 1 raz.

Zosia76
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 08 paź 2018, 7:00
Re: Jaka kanapa do salonu?

autor: Zosia76 » 08 cze 2020, 9:52

Od dłuższego czasu szukam do swojego salonu narożnika w stylu skandynawskim. Natrafiłam ostatnio na recenzję całkiem ciekawego modelu: [więcej informacji poprzez PW]. To nowość więc jest szansa, że jeszcze przez długi czas nie wyjdzie z mody. Przed zakupem chciałaby jeszcze poznać waszą opinię zeby nie decydować się w emocjach.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów