jakie kafelki?

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

majeczkaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:21
Re: jakie kafelki?

autor: majeczkaa » 26 lis 2019, 22:02

Płytki różnego formatu, różne wzory znajdziecie w salonach bokaro, sprawdźcie tylko czy w waszej okolicy jest ten salon i na prawdę warto tam wybrać się na zakupy.

Theodor99
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:24
Re: jakie kafelki?

autor: Theodor99 » 08 gru 2019, 23:28

Fajne, nowoczesne płytki wybraliśmy w sklepie Domeko. Wybór był przeogromny, mnóstwo wzorów i kolorów. Udało nam się dopasować wszystko tak, że w efekcie łazienka wygląda jak malowana.

AgataK
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2019, 12:44
Re: jakie kafelki?

autor: AgataK » 09 gru 2019, 14:36

A ja chcę zmienić wygląd łazienki na dole i poszukuję granatowych płytek na podłogę. Ktoś może wie, gdzie kupić takie bez wzorów? Mogę być matowe lub w połysku.

Magirka
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2019, 9:55
Re: jakie kafelki?

autor: Magirka » 27 gru 2019, 10:13

na pewno sporo płytek znajdziesz w Cermagu - maja duży wybór i na prawdę można tam znaleźć wszystko czego sie potrzebuje bo wybor jest duży. I na każdą kieszeń.

timwidlaq
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 13 lis 2016, 0:10
Re: jakie kafelki?

autor: timwidlaq » 02 sty 2020, 10:30

W Warszawie jest fajny salon sprzedaży - Cristopol. Mam od nich płytki do łazienki, do kuchni i do salonu, bo tam też właśnie układałem zamiast paneli. wybór duży, ceny okej, dostawa bardzo szybka

Amandis
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2020, 12:16
Re: jakie kafelki?

autor: Amandis » 17 mar 2020, 12:52

ja dorwałam fajne płytki wlasnie w Cermagu - a mają całkiem spory wybór więc tak na prawdę długo się zastanawiałam nad tym jakie będą najładniej wyglądać w mojej łazience

jabłonnka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 27 sty 2020, 18:26
Re: jakie kafelki?

autor: jabłonnka » 28 lis 2020, 19:49

Uwielbiam kolory ziemi, beże, brązy a na podłodze w łazience płytki drewnopodobne. Przejrzyjcie sobie ofertę salonów Bokaro, mają dużo ciekawych kolekcji a i aranżacji też sporo.

cyfro
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 02 gru 2015, 16:49
Re: jakie kafelki?

autor: cyfro » 10 gru 2020, 21:48

Do łazienek jest bardzo dobra wapienna gładź Acryl Putz Renova o właściwościach antybakteryjnych. Bardzo dobrze mi się nią pracuje. Nie ma problemów z jakością, przyczepnością, potem szlifowaniem. Daje ładne i równe ściany, w łazience to podstawa

Awatar użytkownika
Dankaled
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2018, 14:32
Re: jakie kafelki?

autor: Dankaled » 27 gru 2020, 12:06

A może panele wodoszczelne? Można zachować stylistkę podłóg z całego domu, a właściwości mają idealne do łazienki? Poczytaj

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: jakie kafelki?

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 30 gru 2020, 22:38

Zarówno kafelki jak i pozostałe materiały wykończeniowe powinny wynikać ze stylu aranżacji, z projektu. Dopiero jak mamy pomysł na wnętrze to powinniśmy szukać materiałów, które nam go stworzą, inaczej będziemy błądzić wśród tysięcy dostępnych na rynku produktów. Inne kafle wybierzemy do łazienki nowoczesnej, a inne do stylowej. Inaczej położymy kafle we wnętrzu w powracającym i coraz modniejszym stylu PRL, a inaczej w loftowym, chociaż mogą być to te same kafle.

calma
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 kwie 2021, 10:59
Re: jakie kafelki?

autor: calma » 24 kwie 2021, 11:07

oczywiscie, warto dobrze dobrać do wystroju. Ja długo szukałam odpowiednich płytek, trafiłam na takie w Cermagu i na prawdę pięknie wygląda teraz moja łazienka!


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości

Gotowe projekty domów