TC MEBLE DOBRODZIEŃ

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

gratad
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2014, 18:54
TC MEBLE DOBRODZIEŃ

autor: gratad » 17 lut 2014, 18:57

Witam serdecznie ;) Chciałam wszystkim gorąco polecić firmę TC MEBLE. Kupiliśmy u nich komplet- jest niesamowicie wygodny, świetnie wykonany i bardzo podoba się naszym znajomym. Polecam wszystkim!!

Karolina P
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:55
Re: TC MEBLE DOBRODZIEŃ

autor: Karolina P » 01 lut 2017, 19:58

Mogę potwierdzić. Nasz komplet wypoczynkowy jest super wygodny i solidnie wykonany. Zakupy w TC zaliczamy do bardzo udanych. Ostatnio zamówiliśmy stół z 8 nogami po rozłożeniu. Nareszcie mieści się nam cała rodzina przy stole. Stół nieporównywalnie bardziej stabilny od stołów innych producentów które porównywaliśmy przed zakupem.

Janek120
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2018, 15:58
Re: TC MEBLE DOBRODZIEŃ

autor: Janek120 » 27 lip 2018, 13:02

Narożnik mamy z TC Meble już od ponad 3 lat, a kompletnie nie widać śladów użytkowania. Jest bardzo wygodny i podoba się też gościom. Moim zdaniem naprawdę warto zainwestować w meble z tej firmy :D

Jan12345
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:27
Re: TC MEBLE DOBRODZIEŃ

autor: Jan12345 » 28 gru 2019, 13:42

Pragnę podzielić się moją opinią na temat tej firmy, ponieważ jestem bardzo zadowolony z mojego narożnika i mebli, które są w moim salonie w domu. Po roku użytkowania nadal nie żałuje zakupu tych przedmiotów. Produkty wysokiej jakości, bardzo miła obsługa i brak jakichkolwiek problemów z dostawą. Polecam każdemu!

Ada_123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2020, 12:07
Re: TC MEBLE DOBRODZIEŃ

autor: Ada_123 » 15 lut 2020, 12:24

Jakiś rok temu zakupiłam stół oraz narożnik firmy TCMeble do mojego domu. Stół bardzo stabilny, dobry jakościowo oraz bardzo ładnie się prezentuje w mojej jadalni. Natomiast narożnik który zakupiłam ze skóry, po roku użytkowania codziennego przeze mnie, moich gości, a przede wszystkim dzieci, nadal wygląda super! Widać, że skóra wysokiej jakości.
Ogólnie jako salon, oceniam na bardzo wysokim poziomie, wszystkie meble idealnie wykończone, oraz świetnie dobrane detale nawet te najdrobniejsze..... Obsługa miła i widać, że zna się na produktach, które sprzedaje. Polecam!

PannaAga
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2022, 11:10
Re: TC MEBLE DOBRODZIEŃ

autor: PannaAga » 28 cze 2022, 11:18

Mam narożnik miękki poduszkowiec Aurora w tkaninie z wysokimi nogami, jest mega wygodny i pięknie się prezentuje. Tkaninę czyszczę samą wodą . Solidnie wykonany, miła obsługa na salonie i termin realizacji zgodny z umową. Polecam


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości

Gotowe projekty domów