Za mały komin do pieca gazowego

Komin jest nieodłączną częścią systemu ogrzewania i wentylacji - odprowadza spaliny i dym wytwarzany przez domowy sprzęt. O tym jaki wybrać komin zależy od sposobu ogrzewania domu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o systemach kominowych koniecznie wejdź do tego działu.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Kubaaa1
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2019, 17:43
Za mały komin do pieca gazowego

autor: Kubaaa1 » 27 gru 2019, 0:31

Cześć buduje domek, w projekcie miałem jeden komin spalinowy systemowy z ceramiką w środku, chciałem go zostawić do podłączenie w przyszłości pieca na palet, poprosiłem mojego wykonawce aby wymurował drugi niezależny komin na instalacje gazową, zrobił tak obok pociągnął drugi komin.
Przyjechał wykonawca instalacji stwierdził że ten komin jest za mały i nie włoży tam wkładu takiego jak powinien być do pieca gazowego, chce puścić go albo od razu na zewnątrz rurę albo w tym gdzie miałem mieć kiedyś pelet podłączony. Wykonawca od budowy domu zapiera się ze zawsze takie kominy stawia na gazowy piec i nie ma problemu.

Z takich pustaczków ten komin jest wymurowany.

https://zapodaj.net/3d6b71a9a538a.jpg.html

Wróć do „Kominy, Systemy kominowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów