gwarancja

Okna dachowe zaskakują innowacyjnością rozwiązań i wielkim wyborem zarówno samych okien, jak i akcesoriów okiennych. Poznaj rodzaje okien dachowych dzięki profesjonalistom z firmy Fakro.

Moderator: FAKRO

Kalina
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 18 lip 2005, 13:36
gwarancja

autor: Kalina » 09 wrz 2006, 19:35

Witam serdecznie
Na ile lat Fakro udziela gwarancji na swoje okna i co ona obejmuje???

Awatar użytkownika
FAKRO
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 586
Rejestracja: 06 wrz 2006, 14:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:
Gwarancja okien dachowych FAKRO

autor: FAKRO » 12 wrz 2006, 10:10

Wszystkie okna dachowe FAKRO posiadaja 10 letni okres gwarancji. Gwarancja obejmuje wszystkie EWENTULANE wady wynikające z winy Producenta.
Konsultant FAKRO
www.fakro.pl
info@fakro.pl

drewienko

autor: drewienko » 09 maja 2007, 6:39

czy mają prawo być sęki w oknach fakro ? sęki widoczne po zamontowaniu ?

Awatar użytkownika
FAKRO
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 586
Rejestracja: 06 wrz 2006, 14:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:
OKna dachowe FAKRO

autor: FAKRO » 09 maja 2007, 7:58

Okna dachowe wykonywane są z najwyższej jakości drewna sosnowego, specjalnie dobieranego, bezsęcznego. Najwyższej jakości drewno sosnowe, klejone warstwowo, impregnowane próżniowo i dwukrotnie malowane. Nie ma w nich sęków widocznych po zamontowaniu. Selekcja drewna już na etapie wstępnej obróbki drewna niweluje takie sytuacje.

Pozdrawiam
Konsultant FAKRO

www.fakro.pl
info@fakro.pl

grzesekb
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2019, 14:14
Re: gwarancja

autor: grzesekb » 12 gru 2019, 14:31

Jestem nieszczęśliwym posiadaczem 6 okien dachowych Fakro.
Szczerze odradzam. 3 z nich pokrzywiły się od strony słonecznej. serwis przyjechał próbował regulować nie udaje się to odrzuca reklamacje po byle powodem - tu mówią, że nie zamontowane w poziomie gdzie balonik na poziomnicy nie przekracza w żaden sposób zakresu. Okna po zacienionej stronie domu też serwis twierdzi, że krzywo zamontowane tylko, że z nimi nic się nie dzieje są proste. Wniosek jeden okna krzywią się od słońca, a nie od wyimaginowanego braku poziomu. Kupiłem okna preselect zapłaciłem drogo miały być super a jest lipa. NIe polecam okien Fakro jeśli chcecie je kupić dobrze się zastanowicie ja jeszcze nie zacząłem mieszkać a już żałuje.
Dodatkowo okno łazienkowe z plastiku ma bardzo elastyczną ramę aby przełączyło się z okna uchylnego na obrotowe trzeba nim trzasnąć efekt jest taki, że dookoła okna odpada farba oraz obróbka, masakra, co będzie jak łazienka będzie użytkowana i pojawi się wilgoć róznice temperatur itp.
Naprawdę żałuje tego wyboru za kup... kasy mam krzywe nieszczelne okna a serwis ma to gdzieś.

Awatar użytkownika
FAKRO
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 586
Rejestracja: 06 wrz 2006, 14:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:
Re: gwarancja

autor: FAKRO » 13 gru 2019, 9:20

Dzień dobry,

bardzo proszę o podanie bardziej szczegółowych danych np. numer zgłoszenia serwisowego ewentualnie Pana dane kontaktowe (proponuję w wiadomości prywatnej ze względu na ochronę danych osobowych).

Pozwoli nam to dokładnie wyjaśnić temat.

Z poważaniem
Konsultant FAKRO

grzesekb
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2019, 14:14
Re: gwarancja

autor: grzesekb » 16 gru 2019, 16:21

Własnie dostałem odpowiedz od Fakro.
W skrócie ich okna są super malowane ekologicznym lakierem i mają certyfikaty :).
Mój dom jest krzywy i dlatego okna się pokrzywiły z jednej stronę tej od słońca :)
Prawdę mówiąc spodziewałem się takiej odpowiedzi śledząc opisy innych osób borykającymi się z reklamacjami. Pozostaje mi droga prawna i nagłośnienie sprawy.
Dla przestrogi zastanówcie się dwa razy zanim kupicie okna Fakro chodzi o jakość produktów oraz późniejsze rozwiązanie reklamacji.


Wróć do „Okna dachowe Fakro”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów