otworzenie sklepu budowlanego

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Radekrak
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2018, 15:49
Re: otworzenie sklepu budowlanego

autor: Radekrak » 20 wrz 2018, 9:24

Moim zdaniem fajnie, że chcecie mieć coś własnego, a pomoc możecie znaleźć wszędzie.A tak przy okazji, edziecie na Kongres Biogospodarki 2018? Dla mnie to szansa na rozwój i poznanie wielu znanych osób, nie odpuszczę sobie takiej możliwości. Może i biznes swój rozwinę..

chopper
Aktywny
Aktywny
Posty: 249
Rejestracja: 12 sie 2016, 19:03
Re: otworzenie sklepu budowlanego

autor: chopper » 30 lis 2018, 16:30

Obecnie jest kilak ciekawych blogów biznesowych, które warto przeglądać, jednym z nich jest z całą pewnością nowo powstały Mmail.

kitti32
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:58
Re: otworzenie sklepu budowlanego

autor: kitti32 » 10 gru 2019, 19:48

Fajnie miec swój biznes, nawet jeżeli to ma byc mały, lub większy sklep. Trzeba zadbac o dobre wyposażenie. Ale nie chodzi mi tu o asortyment, ale raczej o meble sklepowe itd. Wiele ciekawych mebli znaleźc można w Jamp.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 489
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: otworzenie sklepu budowlanego

autor: martan » 02 wrz 2020, 12:41

Cześć,
chciałbym zapytać jaki CMS polecacie dla sklepu e-commerce, branża dom i ogród? Bardzo zależy mi na tym żeby był SEO użyteczny i jednocześnie wszechstronny. Nie jestem developerem, a chciałbym zająć się sam tym projektem dlatego nie może być ultra trudny do dostosowania. Jakie są wasze doświadczenia? Magento? Shopify? WooCommerce? Prestashop? Opieram się tutaj na SMARTBEES.
http://www.forumbudowlane.pl/


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów