Problem schodek balkon salon

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
luquepl1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2019, 14:17
Problem schodek balkon salon

autor: luquepl1 » 08 gru 2019, 14:30

Witam mam chyba duzy problem i szukam odpowiedzi najlepiej od jakiegos fachowca co zna sie na takich tematach. KIlka miesiecy temu odebralem mieszkanie, wykonczylem i teraz wyszedl pewien problem. Mianowicie miedzy balkonem a salonem jest stopien schodek. Jak sie okazalo listwa boczna laczaca panele ze sciana przed balkonem odkleila sie i jak sie okazalo caly poziom jest wilgotny. Poziom wilgotnosci wynosil na mierniku 3.4-3.0. A powinien wynosic max 2.0
Pytanie czy tutaj dala du... firma ktora wykonczyla mi mieszkanie czy moze deweloper. Na balkonie polozone sa kafelki gdzies na koncu balkonu chyba fuga sie lekko wykrusza. Przy elewacji laczenia plytek z tynkiem sa jakies takie miekkie? Nie znam sie na takich rzeczach tylko wlasnie zastanawia mnie czy tutaj nie zostalo cos dobrze zaizolowane i w ktorym miejscu bo obawiam sie spychologii ze strony firmy jak i dewelopera.

Chetnym moge przeslac wszystkie zdjecia na prywtanej wiadomosci.
Bardzo dziekuje z gory za pomoc.

Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości

Gotowe projekty domów