Meble do salonu

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Baranek18
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2019, 8:24
Meble do salonu

autor: Baranek18 » 18 paź 2019, 8:27

Szukam jakieś sensownej firmy, która będzie w stanie zapewnić mi dobre jakościowo meble, które będzie można umieścić w salonie. Chodzi mi o jakiś narożnik, ewentualnie sofę. Coś stylowego co będzie dobrze wyglądało w klasycznym wnętrzu. Ogólnie produkt dobrej jakości, co do którego nie będzie trzeba obawiać się, że po kilku miesiącach będzie wyglądał tak, jakby za chwile miał się rozpaść. Jak znacie jakieś dobre salony meblowe albo jakiegoś dobrego producenta to dajcie tutaj namiary chętnie skorzystam.

Caryk77
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2019, 12:53
Re: Meble do salonu

autor: Caryk77 » 23 paź 2019, 12:17

Urządzaliśmy luksusowy apartament wakacyjny na wynajem i kupiliśmy narożnik, sofę i dwa fotele - wszystko od puszmana. I prezentują się znakomicie

Mariolka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 07 gru 2016, 12:06
Re: Meble do salonu

autor: Mariolka22 » 28 paź 2019, 14:14

Narożnik do mieszkania zamawiałam w salonie gala collezione w Warszawie. Użytkuję już od kilku miesięcy i mogę powiedzieć że sprawdza się naprawdę świetnie. Bardzo wygodne i wykonane z dobrych jakościowo materiałów :)

gość1237
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 16 wrz 2019, 14:35
Re: Meble do salonu

autor: gość1237 » 05 gru 2019, 13:13

Jeśli potrzeba jakiś nietypowych maili do mieszkania, domu, itp. może warto zastanowić się nad wynajmem usług projektanta?


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów