Pomoc z wycena

Opłacenie wykonawcy to istotna część budżetu budowy i remontu. Warto wiedzieć ile będzie trzeba zapłacić za poszczególne prace. Jeśli chcesz sprawdzić ile może kosztować dana usługa ? zapraszamy do tego działu.
Krecik2003
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2019, 12:33
Pomoc z wycena

autor: Krecik2003 » 14 lip 2019, 12:35

Witam wszystkich forumowiczow, mam pytanie odnosnie cen poszczegolnych uslug. W ostatnim czasie pracowalismy nad domem w ktorym byl juz tynk gladki (poziomowany i pionowany metalowymi listwami). Na miejscu okazalo sie ze na scianach sa wybrzuszenia a tynk gluszy. Prace ktore wykonalismy to:
- wybrzuszenia zostaly zlikwidowane poprzez szlifowanie
- wyrownanie wglebien
- gruntowanie
-wypelnienie pekniec i szczelin gestym cementem z woda
- nalozenie naroznikow
- nalozenie siatki oraz kleju
- nalozenie drugiej warstwy kleju i wygladzenie filcowka (wlasciciel chcial miec gladka strukture)

Moje pytanie brzmi :
Jakie ceny za metr kwadratowy mozna naliczyc przy tego typu pracach?

Dodam ze dom ma ok 9m wysokosci wiec prace w duzej mierze z rusztowania

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Pomoc z wycena

autor: uuwjad » 25 lis 2019, 21:31

Krecik2003 pisze:Witam wszystkich forumowiczow, mam pytanie odnosnie cen poszczegolnych uslug. W ostatnim czasie pracowalismy nad domem w ktorym byl juz tynk gladki (poziomowany i pionowany metalowymi listwami). Na miejscu okazalo sie ze na scianach sa wybrzuszenia a tynk gluszy. Prace ktore wykonalismy to:
- wybrzuszenia zostaly zlikwidowane poprzez szlifowanie
- wyrownanie wglebien
- gruntowanie
-wypelnienie pekniec i szczelin gestym cementem z woda
- nalozenie naroznikow
- nalozenie siatki oraz kleju
- nalozenie drugiej warstwy kleju i wygladzenie filcowka (wlasciciel chcial miec gladka strukture)

Moje pytanie brzmi :
Jakie ceny za metr kwadratowy mozna naliczyc przy tego typu pracach?

Dodam ze dom ma ok 9m wysokosci wiec prace w duzej mierze z rusztowania




Nie lepiej gdybys od razu poszedl do kogos kto wszystko Ci wyliczy? Będziesz miał znacznie łatwiej

robertnowaczynski
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 25 mar 2015, 17:01
Re: Pomoc z wycena

autor: robertnowaczynski » 05 gru 2019, 11:45

Ja mogę polecić firmę, która oferuję wycenę i budowę dachów i jest to firma Panorama Dachow. Warto zaznaczyć, że firma jest również bezpośrednim importerem i autoryzowanym przedstawicielem wszystkich producentów pokryć dachowych : dachówki ceramiczne, betonowe, blachodachówki i tym podobne.


Wróć do „Lista płac wykonawców budowlanych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów