Przyłącze do wodociagu, który prawdopodobnie ma być zlikwidowany

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Matijas1232
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2019, 19:25
Przyłącze do wodociagu, który prawdopodobnie ma być zlikwidowany

autor: Matijas1232 » 02 gru 2019, 19:37

Witam, posiadam działkę w drugiej linii zabudowy objętą miejscowym planem zagospodarowania. Po granicy działki biegnie wodociąg, który prawdopodobnie ma być likwidowany, gdyż projektowany jest nowy wodociąg lecz oddalony ok.70m od mojej działki, ale w Zakładzie Gospodarki Komunalnej jeszcze sami do końca nie wiedzą jak to będzie wygladac i wydali mi warunki na przyłączenie ze starego wodociągu. Przyznam, że ze względów finansowych o wiele bardziej opłaca mi się podłączyć do starego wodociągu. Pytanie tylko czy jeśli podłącze się do wodociagu na który wydane mam warunki to czy gmina będzie miała jakiekolwiek prawo mnie od niego odłączyć i kazać na mój koszt ciągnąć wodę z innego miejsca czy jeśli już będę miał świadczona usługę będzie to leżało w ich gestii?

Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów